User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

biuro podróży

Masz zamiar niedrogo i wygodnie podróżować – wybierz samolot!

samolot
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kiedy już zaplanujemy cel wakacyjnej podróży, często stajemy przed kolejną decyzją -,który środek transportu wybrać. Bywają osoby, które nie wyobrażają sobie innej formy niż dojazd autem. Cenią sobie niezależność,opcję zmiany trasy, zatrzymywania się gdy tylko mają ochotę i tego rodzaju podobne kwestie.

Gdzie możesz spędzić ciekawe wczasy? A może Turcja?

Poznań
Autor: Guillaume Speurt
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli szukasz właśnie jakiegoś ciekawego pomysłu na to, gdzie możesz spędzić fajne wakacje w nadchodzącym roku, wtedy bez wątpienia dobrze trafiłeś. Zapoznaj się szybko z naszymi propozycjami, a na pewno coś wybierzesz!

Urlop last minute dla oszczędnych

nastolatki
Autor: IBSS BIOMED,
Źródło: IBSS BIOMED,
Podróże to nieodzowny fragment życia wszelkiego człowieka. Ludzie od zawsze jeździli i zmieniali swe rodzime krainy. Wielu z naszych przodków było wprost przymuszonych czy to zważając na względy klimatyczne, lub też elementy polityczne. Obecnie mieszkańcy wiodą osadniczy tryb życia, choć na co dzień przesuwają się - do roboty, na zakupy. Wzmożone przemieszczanie się ludzi jest wyraźnie zauważalne w czasie okresów wakacyjnych oraz urlopowych. Jest to związane z wyjazdami w celach wypoczynkowych.