User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

biuro podróży

Masz zamiar niedrogo i wygodnie podróżować – wybierz samolot!

samolot
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kiedy już podejmiemy decyzję o wakacyjnym wyjeździe, wtedy stajemy przed dylematem, jaki środek transportu wybrać. Bywają ludzie, którzy nie myślą nawet o innej formie niż dojazd autem.Chcą być niezależni, mieć,opcję zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają chęć i tego typu podobne aspekty.

Gdzie możesz spędzić ciekawe wczasy? A może Turcja?

Poznań
Autor: Guillaume Speurt
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli szukasz właśnie jakiegoś ciekawego pomysłu na to, gdzie można spędzić fajne wakacje w nadchodzącym roku, wówczas na pewno dobrze trafiłeś. Zapoznaj się szybko z naszymi propozycjami, a oczywiście coś wybierzesz!

Urlop last minute dla oszczędnych

nastolatki
Autor: IBSS BIOMED,
Źródło: IBSS BIOMED,
Podróże to nieodzowny składnik egzystowania każdego człowieka. Obywatele od zawsze jeździli i zmieniali swoje rodzime . Bardzo wielu z naszych przodków było wręcz przymuszonych czy to zważając na względy klimatyczne, lub także elementy polityczne. Dzisiaj ludzie prowadzą osadniczy sposób życia, choć na co dzień przesuwają się - do pracy, na zakupy. Wzmożone transportowanie się ludzi jest ewidentnie widoczne podczas okresów wakacyjnych i urlopowych. Jest to związane z wyjazdami w celach turystycznych.