User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

inwestycje

W co inwestować, żeby zarobić na giełdzie, i jakich błędów należy unikać?

Budynek giełdy
Autor: Christine Puccio
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba każdy z nas pragnie zarabiać wielkie kwoty, przy stosunkowo niewielkim ryzyku. Ale czy jest to w ogóle realne, aby wejść na giełdę i bez znajomości reguł obowiązujących na giełdzie, zarobić duże kwoty?

Dobór właściwego typu zewnętrznego finansowania stanowi trudność dla wielu firm. Tyczy się to zarówno dużych firm o ugruntowanej pozycji ale także małych firm.

akt - firma
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór właściwego typu zewnętrznego finansowania stanowi trudność dla wielu firm. Dotyczy to zarówno dużych przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji jak i firm, które dopiero zaczynają swoją działalność. W kontekście startupów droga do uzyskania dofinansowania jest jeszcze bardziej skomplikowana, chociażby ze względu na niską zdolność kredytową bądź brak historii kredytowej.

W jaki sposób można zyskać pieniądze na rozwój swojej firmy, wady i zalety rynku NewConnect

pieniądze
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wiele firm dynamicznie się rozwija do momentu, w którym pojawi się potrzeba pozyskania większych środków. Może to być kupno wydajniejszych maszyn i urządzeń, wybudowanie nowej hali produkcyjnej czy zainwestowanie w nowe, kosztowne projekty. I w takiej sytuacji będą dwie możliwości, albo się odpuści, ryzykując tym, że rozwój zostanie zahamowany, albo można jakimś sposobem potrzebne środki jakoś zdobyć.