User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

finansowanie

Crowdfunding polega ogólnie na dofinansowaniu organizowanych biznesów przez internetową społeczność.

crowdfunding
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj, pojawia się naprawdę dość dużo interesujących inicjatyw, jakie bazują przede wszystkim na współdziałaniu. Podobne założenia zrodziły także crowdfunding. Czym on jest? Czym wyróżnia się tego rodzaju zjawisko?

Biznes w kryzysie - co zrobić, żeby wyjść z finansowych opresji i spać spokojnie?

konkursy dla dzieci
Współczesność cechuje spora konkurencja na rynku towarów i usług. Powstaje mnóstwo spółek, a przedsiębiorcom coraz trudniej utrzymać swoją pozycję na rynku.

Biuro księgowe - rzetelne biuro rachunkowe w Szumie

księgowa podczas pracy
Autor: NATO E-3A Component
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu przedsiębiorców, zarówno początkujących jaki i posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, zastanawia się czy warto korzystać z usług zapewnianych przez biuro rachunkowe.

Metody zdobywania finansów na działalność swojej firmy, wady i zalety obligacji przedsiębiorstw

inwestowanie firmy
Autor: Startup Mena
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy mogą w różnorodny sposób zdobywać kapitał potrzebny do dalszego rozwoju. Najbardziej popularne są różnego rodzaju kredyty bankowe oraz pożyczki - są one łatwe do wzięcia, ale niestety ich dużym minusem są spore koszty przyznania i odsetki, które trzeba zwrócić. Bardzo dużą popularność zyskują także emisje akcji.

Wiele osób z pewnością słyszało o terminie, którym jest crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe

crowdfunding
Autor: Joe Vivona
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach podobne inicjatywy stały się naprawdę popularne. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na fakt, że dają możliwość na zebranie dosyć dużych sum pieniędzy, rzecz jasna jeśli finansowany projekt znajdzie wystarczające grono odbiorców.

W jaki sposób można zyskać pieniądze na rozwój swojej firmy, wady i zalety rynku NewConnect

pieniądze
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Spora ilość firm rozwija się bardzo szybko do chwili, w której zderzą się z potrzebą zdobycia większych pieniędzy. Może to być zakup wydajniejszych maszyn i urządzeń, wybudowanie nowego magazynu czy inwestycja w nowe, perspektywiczne projekty. I w takiej sytuacji możliwości są dwie, albo się odpuści, ryzykując tym, że firma się zatrzyma, albo można w jakiś sposób zdobyć potrzebne środki.