User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

usługi

Czy warto nawiązywać współpracę z partnerami z Chin...

Chiny
Autor: Danijel James
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze parę lat temu możliwe było by sprowadzić coś z Chin oraz oczekiwać na całkiem wysoką marżę. Dziś się to trochę zmieniło, a marża waha się w przedziale pięciu do dziesięciu procent, mimo to warto podjąć wyzwanie. Gdy będziemy mieć dobry pomysł to z pewnością na tym zarobimy.

Usługi bez których z pewnością nie obejdzie się żadna firma

restauracja
Autor: Edsel Little
Źródło: http://www.flickr.com
Aby firma mogła dobrze działać niezbędne jest nawiązanie współpracy ze specjalistami różnych dziedzin. Jedynie wtedy mamy pewność, iż uzyskamy usługi najlepszej jakości.

Konto w banku to w teraźniejszym czasie powszechność

przelewy międzynarodowe
Autor: Foto-foto Ilustrasi Kompas Iklan
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wyłącznie w zasadzie każdy z dorosłych je ma, ale też niezwykle wiele nastolatków, a nawet dzieci.


Oczywiście, jeśli chodzi o niepełnoletnie dzieci, to nadzór nad ich pieniędzmi na koncie posiadają naturalnie rodzice, lecz dziecko za to może cieszyć się osobistą kartą do bankomatu.

Jak się pracuje w branży IT?

konferencja na temat inwestycji
Autor: Startup Mena
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrakty w IT zyskują w naszym kraju coraz to większe grono zwolenników. Lepsze płace, elastyczność zatrudnienia a także możność wyboru techniki powodują, że młodzi programiści jak też testerzy coraz to chętniej zakładają jednoosobowe przedsiębiorstwa jak też wykonują swoją pracę na zasadzie usługi.