User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

konto

Atrakcyjne pożyczki przez Sieć - nowe artykuły na rynku finansowym

banknoty
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Kłopoty finansowe to coś, z czym boryka się współcześnie każdy z nas. Częstokroć na swojej drodze napotykamy różnorodne sytuacje, jakie powodują, iż pilnie potrzebujemy dodatkowej gotówki, mogą to być nieprzewidziane wydatki powiązane z naprawą samochodu, remont domu albo mieszkania lub wyższe rachunki.

Porównanie kont bankowych

bank
Autor: money pictures
Źródło: http://www.flickr.com
Jest wiele powodów, dla których warto korzystać z rachunku w banku. A szczególnie ważny jest ten, że będąc jego właścicielem chronimy nasze pieniądze przed złodziejem. Na konto wpływają pensje. Jeśli działamy zawodowo w wielu firmach, nie musimy jeździć po wypłatę, ani stać w kolejce na poczcie. Mając konto, możemy również zlecić bankowi polecenie zapłaty. To daje gwarancję, iż np., nie zapomnimy opłacić telefonu czy gazu. A wiadomo, że za takie chwile nieuwagi grozi nam odcięcie ich dostępu.

Podiczenie PIT 2016 / 2017 - czyli, w jaki sposób wypełnić deklarację przez internet i co jest naszym osobom do niej potrzebne

rozliczenie pit 2017 przez internet
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Rozmyślałeś nad możliwością wypełnienia ukazanej w tym roku deklaracji PIT przez siec internetową? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! Wewnątrz naszego nowiutkim felietonie po opowiadamy Ci troszkę o tej opcji i o tej rzeczy, co będzie Tobie do tego potrzebne!