User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

konto

Atrakcyjne pożyczki przez Sieć - nowe artykuły na rynku finansowym

banknoty
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Problemy finansowe to coś, z czym boryka się obecnie każdy z nas. Nieraz na swojej drodze napotykamy rozmaite sytuacje, jakie sprawiają, iż pilnie potrzebujemy dodatkowej gotówki, mogą to być nieprzewidziane wydatki połączone z naprawą samochodu, remont domu albo mieszkania albo wyższe rachunki.

Porównanie kont bankowych

bank
Autor: money pictures
Źródło: http://www.flickr.com
Znajdziemy wiele argumentów, dla których warto korzystać z rachunku w banku. A najbardziej istotnym jest ten, że będąc jego właścicielem chronimy zdobyte fundusze przed osobami, które mają co do nich złe zamiary. Na konto wpływają zarobki. Kiedy jesteśmy zatrudnieni w różnych firmach, nie jesteśmy zobowiązani jeździć po pensję, ani stać w kolejce na poczcie. Mając konto, możemy również zlecić bankowi dokonywanie zleceń stałych. To powoduje, że np., nie zapomnimy opłacić telefonu czy gazu. A wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że za owe zaniedbania owych operacji finansowych grozi nam odcięcie ich dostępu.

Podiczenie PIT 2016 / 2017 - czyli, w jaki sposób wypełnić deklarację przez internet i co jest naszym osobom do niej potrzebne

rozliczenie pit 2017 przez internet
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Zastanawiałeś się nad możliwością uzupełnienia tegorocznej deklaracji PIT przez internet? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! W naszym nowiutkim felietonie opowiemy Tobie trochę o tej opcji oraz o tej rzeczy, co będzie Ci do tego potrzebne!