User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

atrakcja

Wybierasz się nad ridzime morze? Wypróbuj Kąty Rybackie

Downhill, sporty rowerowe
Autor: Kamil Kasperowicz
Źródło: Kamil Kasperowicz
Mimo tego, że obecnie mamy właściwie nieograniczone alternatywy urlopowe, wciąż sporo rodzin wybiera się każdego roku nad rodzime morze. Nic w tym dziwnego. Mamy wiele cudownych miejscowości turystycznych, które każdego roku przyciągają swoimi atrakcjami tysiące podróżnych. Jeżeli wybierasz się na wakacje z dziećmi, dobrą opcją będą Kąty Rybackie.

Mazury - perła Polski, którą warto odwiedzić!

mazury
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
W sezonie wakacyjnym miasta pustoszeją. Wszyscy wybierają się na tęsknie wyczekiwane urlopy, do przeróżnych zakątków kraju i Starego Kontynentu. Tropikalne miejscowości, ogromne stolice zachodnie, greckie pomorza. Jednak wielu Polaków, coraz chętniej preferuje nasze rodzime Mazury jako punkt letniego urlopu. Nic w tym zaskakującego, krajobraz jest powalający, każdy kto choćby raz je odwiedził, za pewne tam wróci.

Uwielbiane wypoczynkowe zakątki Polaków

samolot
Źródło: http://sxc.hu/
Wszyscy kochamy wakacyjny urlop, zwłaszcza gdy szykuje się nam zagraniczny wyjazd. Ale w który zakątek świata wyruszyć? W ostatnich latach Polacy obdarzyli wielką miłością Grecję. Najpopularniejsze regiony w tej historycznej krainie to Kreta, Rodos i Zakynthos. Grecja to idealne miejsce na wakacje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli. Grecja, słonecznie i pachnąco wita każdego i nie ma tu szansy na nudę!