User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

atrakcja

Wybierasz się nad ridzime morze? Wypróbuj Kąty Rybackie

Downhill, sporty rowerowe
Autor: Kamil Kasperowicz
Źródło: Kamil Kasperowicz
Mimo tego, iż współcześnie posiadamy właściwie nieograniczone alternatywy urlopowe, wciąż wiele rodzin wybiera się co roku nad rodzime morze. Nic w tym dziwnego. Posiadamy mnóstwo wspaniałych miejscowości turystycznych, które co roku zwabiają swoimi atrakcjami tysiące podróżnych. Jeżeli wybierasz się na wakacje z pociechami, dobrą opcją będą Kąty Rybackie.

Mazury - perła Polski, którą warto odwiedzić!

mazury
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
W sezonie letnim miasta pustoszeją. Ludzie udają się na długo oczekiwane urlopy, do wszelakich zakątków kraju i Starego Kontynentu. Egzotyczne uzdrowiska, wielkie stolice zachodnie, chorwackie morze. Lecz mnóstwo rodaków, coraz częściej wybiera nasze własne Mazury jako punkt wakacyjnego wypoczynku. Nic w tym zaskakującego, krajobraz jest powalający, każdy kto chodź raz je odwiedził, na pewno tam powróci.

Uwielbiane wypoczynkowe zakątki Polaków

samolot
Źródło: http://sxc.hu/
Wszyscy kochamy wakacyjny urlop, zwłaszcza gdy szykuje się nam zagraniczny wyjazd. Ale w który zakątek świata wyruszyć? W ostatnich latach Polacy obdarzyli wielką miłością Grecję. Najpopularniejsze regiony w tej historycznej krainie to Kreta, Rodos i Zakynthos. Grecja to idealne miejsce na wakacje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli. Grecja, słonecznie i pachnąco wita każdego i nie ma tu szansy na nudę!