User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Europa

Masz zamiar niedrogo i wygodnie podróżować – wybierz samolot!

samolot
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kiedy już podejmiemy decyzję o wakacyjnym wyjeździe, wtedy stajemy przed dylematem, jaki środek transportu wybrać. Bywają ludzie, którzy nie myślą nawet o innej formie niż dojazd autem.Chcą być niezależni, mieć,opcję zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają chęć i tego typu podobne aspekty.

Na wakacje tylko samolotem

Samolot na niebie
Autor: Dave Heuts
Na wakacje najlepiej udać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najbardziej komfortowy, najbezpieczniejszy i najtańszy sposób transportu. Naturalnie, są przeciwnicy latania, tacy których nigdy nie da się przekonać żadnym sposobem do tej formy podróżowania.

Jeśli okazja jest wyjątkowa, to i cel podróży oczywiście powinien być obrany nieprzypadkowo.

Wenecja
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Podróż poślubna jest szczególna i to przynajmniej z dwóch oczywistych powodów. Nowożeńcy cieszą się, bo wreszcie skończyły się czasami dość stresujące i czasochłonne przygotowania do uroczystości ślubnych, a wspólny wyjazd staje się świetną okazją do przywoływania pięknych wspomnień oraz snucia planów na przyszłość. Z kolei z drugiej strony za parę lat już zazwyczaj małżonkowie nie mają tylu oszczędności, aby pojechać za granicę.

Jak super tani móc latać po Europie?

Wielki Budda Sri Lanka
Trzeba wiedzieć, że życie jest zbyt krótkie, abyśmy musieli wyłącznie spędzać czas w swoim miejscu zamieszkania. Trzeba także podróżować! Przecież podróże dokształcają, powodują, iż jesteśmy dużo lepszymi ludźmi. Dobrze, ale w końcu raczej nie jest tajemnicą, że przeciętny Nowak nie dysponuje zbyt dużymi środkami finansowymi.