User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Europa

Masz zamiar niedrogo i wygodnie podróżować – wybierz samolot!

samolot
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kiedy już zaplanujemy cel wakacyjnej podróży, często stajemy przed kolejną decyzją -,który środek transportu wybrać. Bywają osoby, które nie wyobrażają sobie innej formy niż dojazd autem. Cenią sobie niezależność,opcję zmiany trasy, zatrzymywania się gdy tylko mają ochotę i tego rodzaju podobne kwestie.

Na wakacje tylko samolotem

Samolot na niebie
Autor: Dave Heuts
Na urlop najlepiej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najwygodniejszy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób transportu. Naturalnie, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie da się przekonać żadnym sposobem do tej formy podróżowania.

Jeśli okazja jest wyjątkowa, to i cel podróży oczywiście powinien być obrany nieprzypadkowo.

Wenecja
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Podróż poślubna jest wyjątkowa i to przynajmniej z dwóch oczywistych powodów. Młodzi małżonkowie cieszą się, ponieważ wreszcie skończyły się czasami dość nerwowe i pracochłonne przygotowania do ślubu, a wspólny wyjazd bywa wspaniałą okazją do przywoływania pięknych wspomnień oraz snucia planów na następne lata. Tymczasem z drugiej strony za parę lat już przeważnie małżonkowie nie mają tylu oszczędności, żeby pojechać za granicę.

Jak super tani móc latać po Europie?

Wielki Budda Sri Lanka
Trzeba mieć na uwadze, że życie jest zbyt krótkie, abyśmy musieli tylko i wyłącznie spędzać czas w swoim miejscu zamieszkania. Należy również podróżować! Przecież podróże są bardzo kształcące, powodują, iż jesteśmy lepszymi ludźmi. Dobrze, ale przecież raczej nie jest tajemnicą, że statystyczny Nowak nie dysponuje zbyt wielkimi środkami pieniężnymi.