User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

obóz

Pociechy nie muszą się nudzić

Obóz harcerski
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, iż im więcej luźnego czasu posiadają dzieci, tym więcej niebezpiecznych pomysłów przychodzi im do głowy. Przez to właśnie rodzice próbują przykładać wszelkich starań, żeby w okresie wakacyjnym ich pociechy posiadały nie tylko najlepszą opiekę, ale równocześnie żeby posiadały jak najbardziej zorganizowany dzień, bo wtedy już nie będą posiadały wolnego oraz energii na robienie głupstw, których potem mają szansę żałować.

Dla jakich korzyści opłaca się wybrać się na kolonie konne

Konie
Autor: *Light Painting*
Źródło: http://www.flickr.com
W bieżącym roku wakacje każdego są w stanie okazać się inne niż zazwyczaj. Aby znaleźć idealny sposób odpoczynku połączony z ciekawymi atrakcjami, warto nie tylko przejrzeć sporo katalogów broszur, ale również zainteresować się silniej intrygującymi regionami Polski. Zamiast zachwycać się wyłącznie innymi krajami, może trzeba przynajmniej raz zaufać lokalnym krajobrazom, a także – faunie. Z tej przyczyny rewelacyjnym pomysłem jest rozważenie wyjazdu na obóz konny. Obozy konne to świetny sposób na niesamowite, pełne radości ferie.