User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dzieci

Tutejsze miejsce mnóstwa oblicz zaprasza

pokój hotelowy
Autor: Torsten Maue
Źródło: http://www.flickr.com
Miasta w łódzkim są dość ciekawe pod wieloma szczegółami. Warto jednak nie zapominać o tych, które są historyczne. Łódź nie tylko posiada historię, ale również jest bardzo ciekawym miastem. To tutaj zaraz po Trójmieście, przyjeżdżają ludzie. Ciekawe miejsca to artyzm w czystej postaci.

Najlepsze pomysły na ciekawe wykorzystanie wakacyjnego okresu, zalety wyjazdów na obozy konne.

koń
Autor: Sara Mofford
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacyjne miesiące to dla młodzieży i dzieci okres błogiego wypoczynku i zabawy. Przez dwa wolne miesiące da się zrobić naprawdę wiele ciekawych rzeczy, jeżeli się tylko będzie chciało. Niestety nadal spotyka się młodych ludzi, którzy każdą wolną chwilę spędzają na grach komputerowych, a przecież można tak dużo robić.

Jaki hotel na klimatyczną randkę przy świecach?

Autor: Siedlisko Morena
Sala weselna to dzisiaj definitywna podstawa - w końcu jakby nie patrzeć nie będziemy organizowali wesela w jakiejś stodole bądź innej remizie. Jednakowoż zwykła sala to nie wszystko. Byłoby doskonale gdybyśmy jeszcze oprócz tego wynajęli miejsce do przespania się - głównie dla dzieci i tych osób, które bądź co bądź nieco przeholowały z wódką.

Sportowe aktywności dla całej rodziny – jak rozplanować wolny czas dla naszej rodziny?

jazda na rowerze
Źródło: pixabay.com
Wspólne spędzanie czasu wolnego to idealny sposób na zawiązanie rodzinnych więzi i na przekazanie dzieciom zasad sportowego trybu życia. Dzięki temu uświadomimy im, że komputer czy telewizor to nie jest najkorzystniejsza forma odpoczynku i że wolny czas możemy spędzać również na inne sposoby. Dlatego też dobrze jest często organizować wspólne wycieczki rowerowe. Ale w jaki sposób to zrobić?

Jak zagwarantować sobie wczasy marzeń? Sposób na niedrogie a także gorące wakacje!

Tunezja
Autor: Marcin Grabski
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje są momentem odpoczynku, jak także zdobywaniem nowych doświadczeń, które będziemy przypominać sobie przez cały kolejny rok. Bardzo dużo osób uwielbia spędzać wczasy w ciepłych krajach, gdzie czeka na nas przepiękne morze a także idealna pogoda. Biura podróży mogą zaoferować dziś wiele interesującychrozwiązań, lecz wiele osób ma problem z wybraniem odpowiedniego miejsca, w którym spędzi długo wyczekiwane wczasy.