User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dzieci

Tutejsze miejsce mnóstwa oblicz zaprasza

pokój hotelowy
Autor: Torsten Maue
Źródło: http://www.flickr.com
Miasta w łódzkim są niezwykle ciekawe pod wieloma szczegółami. Warto jednak pamiętać o tych, które są szczególne. Łódź nie tylko posiada artyzm, ale również jest bardzo intrygującym miastem. To tutaj zaraz po Warszawie, przyjeżdżają obcokrajowcy. Ciekawe miejsca to artyzm w pięknej postaci.

Najlepsze pomysły na ciekawe wykorzystanie wakacyjnego okresu, zalety wyjazdów na obozy konne.

koń
Autor: Sara Mofford
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacyjne miesiące to dla dzieci i młodzieży okres beztroskiej zabawy i odpoczynku. Przez ponad sześćdziesiąt dni można zrobić rzeczywiście dużo interesujących rzeczy, jeżeli się tylko będzie chciało. Niestety nadal spotyka się młodych ludzi, którzy każdą wolną chwilę spędzają na grach komputerowych, a przecież można tak dużo robić.

Jaki hotel na klimatyczną randkę przy świecach?

Autor: Siedlisko Morena
Sala weselna to dzisiaj absolutna podstawa - w końcu jakby nie patrzeć nie zorganizujemy weselicha w jakiejś stodole czy remizie. Jednak zwykła sala to dopiero początek. Byłoby doskonale gdybyśmy na dodatek najęli miejsce do przespania się - przede wszystkim dla dzieciaków oraz tych osób, które po prostu nieco przesadziły z napojami wyskokowymi.

Sportowe aktywności dla całej rodziny – jak rozplanować wolny czas dla naszej rodziny?

jazda na rowerze
Źródło: pixabay.com
Wspólne spędzanie czasu wolnego to idealny sposób na zawiązanie rodzinnych więzi i na przekazanie dzieciom zasad sportowego trybu życia. Dzięki temu uświadomimy im, że komputer czy telewizor to nie jest najkorzystniejsza forma odpoczynku i że wolny czas możemy spędzać również na inne sposoby. Dlatego też dobrze jest często organizować wspólne wycieczki rowerowe. Ale w jaki sposób to zrobić?

Jak zagwarantować sobie wczasy marzeń? Sposób na niedrogie a także gorące wakacje!

Tunezja
Autor: Marcin Grabski
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje są okresem odpoczynku, jak także zdobywaniem nowych doświadczeń, które będziemy mogli przypominać sobie przez cały następny rok. Spora liczba osób uwielbia spędzać wczasy w ciepłych krajach, gdzie czeka na nas jasnoniebieskie morze oraz doskonała pogoda. Biura podróży mogą zaoferować dziś dużo interesującychrozwiązań, lecz dość sporo osób ma problem z wyborem odpowiedniego miejsca, w którym spędzi bardzo długo wyczekiwane wczasy.