User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

podróże

Niezapomniane wczasy w słonecznej Turcji - z folderów biur turystycznych

Gorące wakacje
Źródło: iiimillenium.pl
Na urlop czekamy z utęsknieniem cały rok. Dzisiaj, gdy na zewnątrz króluje taka cudowna aura, niezmiernie ciężko jest nam się skupić na własnej pracy zawodowej. Szukamy każdej wymówki, by choć na chwilę odciąć się od codziennych obowiązków. A gdy kierownik nas nie zauważa, z zapałem przeglądamy foldery agencji turystycznych.

Sanatorium nad morzem, hotel w Ustroniu Morskim – miejsca wypoczynkowe, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród ludzi.

morze
W obecnych czasach pośród sporej ilości ludzi panuje pogoń za pieniądzem oraz. Aktualnie ludzie o wiele więcej czasu spędzają w pracy niż w domu. Toteż tak wiele osób czeka z utęsknieniem na wakacje, ponieważ dla większości z nich jest to jedyny czas w roku, w którym mogą odprężyć się i nabrać sił na dalszą pracę.

Weekend majowy 2014 - szansa na niepowtarzalną wyprawę

Zachód słońca, morze
Autor: planetka
Źródło: www.sxc.hu
Jeśli planujemy podróż na długi weekend majowy 2014 można zaskoczyć się jak mnóstwo jest ofert na ten termin. Trzeba tylko pamiętać o wcześniejszym bukowaniu miejsc, z tego względu, iż okres ten jest na ogół nadzwyczaj zapchany. Bardzo często są to podróże w granicach kraju, niemniej jednak znane są też wyjazdy poza granicę kraju. Dużo par chce również zorganizować sobie weekend we dwoje.

Hotel w górach z basenem – znakomite miejsce na odpoczynek i odprężenie po energicznie spędzonym dniu w górach.

hotel w górach
Autor: Jennifer C.
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjazdy na wakacje czy także weekend zawsze przynoszą jednostkom wiele szczęścia. Jest to czas, na który czeka każdy człowiek i do którego wylicza dni. Wyjazdy wczasowe dzielą się głównie na podróże w góry lub nad morze. Chociaż aktualnie jednostki coraz częściej wybierają góry na swój wypoczynek.

Na wakacje tylko samolotem

Samolot na niebie
Autor: Dave Heuts
Na urlop najlepiej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najwygodniejszy, niezwykle bezpieczny i najtańszy sposób transportu. Naturalnie, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie da się przekonać żadnym sposobem do tej formy podróżowania.

Gdzie wybrać się na wymarzony urlop?

Kuba
Autor: Marika Bortolami
Źródło: http://www.flickr.com
Z pokolenia na pokolenie wszystko się zmienia. To, co jeszcze wczoraj zachwycało aktualnie jest już melodią minionych czasów. To, co ciężko było sobie wyobrazić aktualnie jest czymś na porządku dziennym. Zmiany są naturalnym procesem funkcjonowania świata. Nie da się normalnie funkcjonować bez zmian, już od samego początku naszego życia ulegamy zmianom, także świat w którym żyjemy. Wielu nie preferuje zmian, ponieważ każda z nich powoduje stres, mądre jest życzenie: „abyś żył w nudnych czasach”, gdzie nudne wczasy to bezstresowe lata, bez wojen, rewolucji i pozostałych niespodziewanych zdarzeń. Zmiany jednak są konieczne.

Pozwólmy się porwać marzeniom

Barcelona, Hiszpania
Autor: Bogdan Seredyak
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy posiadać gwarancję, że cały czas możemy się rozwijać, że w naszym życiu co chwilę będzie się pojawiało coś nowego, a my nie będziemy odczuwać najmniejszych oporów, żeby zapoznawać coraz to nowych ludzi, to bez wątpienia należy jak najwięcej czasu zacząć oddawać na podróże. To właśnie podczas nich będziemy mieli okazję co chwilę uczyć się fascynujących rzeczy i jednocześnie też zdobywać nowe umiejętności, albo poprawiać te, które już posiadamy.

Sportowe aktywności dla całej rodziny – jak rozplanować wolny czas dla naszej rodziny?

jazda na rowerze
Źródło: pixabay.com
Wspólne spędzanie czasu wolnego to idealny sposób na zawiązanie rodzinnych więzi i na przekazanie dzieciom zasad sportowego trybu życia. Dzięki temu uświadomimy im, że komputer czy telewizor to nie jest najkorzystniejsza forma odpoczynku i że wolny czas możemy spędzać również na inne sposoby. Dlatego też dobrze jest często organizować wspólne wycieczki rowerowe. Ale w jaki sposób to zrobić?

Lotnisko Wrocław - jak się tam udać i w pobliżu zaparkować?

zaparkowane auta
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo z nas, Wrocławian, często w przeciągu roku używa połączeń samolotowych. Udajemy się na urlop, w odwiedziny do znajomych, do szkoły. Dzięki niedrogim firmom lotniczym jest to niezwykle opłacalna i wygodna alternatywa podróży. Mimo, że przelot w obrębie Starego Kontynentu trwa zaledwie kilka godzin, musimy jeszcze do czasu wyprawy doliczyć transport na lotnisko - a z tym bywa wszelako, bowiem nierzadko miejsca te usytuowane są pod miastem. Wrocław całe szczęście, ma całkiem przyzwoity dojazd.

Jak zorganizować wyprawę w góry? O jakich kwestiach koniecznie powinniśmy pamiętać?

plecak
Autor: Alberto Ziveri
Źródło: http://www.flickr.com
Być może mamy plany, żeby wybrać się w góry, by osiągnąć nowe szczyty albo poznać nowe ścieżki. Faktycznie warto, lecz aby wyprawa się udała niezbędne jest, żeby dobrze się do tego przygotować.