User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

weekend

Kierunki podróży w Polsce na weekend majowy 2014

Podróże z dzieckiem
Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Planując wyjazd na długi weekend majowy 2014 może zaskoczyć nas bogactwo ofert na ten termin. Nie wolno tylko zapomnieć o wcześniejszych rezerwacjach, z tego względu że okres ten jest zazwyczaj bardzo zatłoczony. Bardzo często są to wycieczki w granicach państwa, ale zdarzają się też wyjazdy za granicę. Wiele par chce także zorganizować sobie weekend we dwoje. Niekiedy biura podróży posiadają propozycje skierowane właśnie dla takich osób.

W jakie górskie rejony dobrze jest się wybrać? Jakiego rodzaju atrakcje czekają na nas w Karkonoskim Parku Narodowym?

spa wellness
Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjazd w góry jest świetnym pomysłem tak na krótki wypad jak i na długi pobyt. Zamiast w Tatry, jakie są dość oblegane przez turystów można wybrać się w Karkonosze. W tym miejscu można naprawdę poczuć się bliżej natury i zarazem wypocząć. Jakiego rodzaju atrakcje czekają na nas tutaj oraz gdzie dobrze będzie się zatrzymać?

Kolejny weekend, kolejny problem, czyli palcem po mapie w poszukiwaniu nieodnalezionych miejsc i fascynujących atrakcji.

łazienka hotelowa
Autor: xlrider
Źródło: http://www.flickr.com
Zbliża się weekend i nie wiesz co z nim zrobić. Przejrzałeś już miejscowe atrakcje na ten miesiąc i nie promieniejesz ekscytacją. Prawdopodobnie kolejne dwa dni w domu przed telewizorem lub z książką? Niekoniecznie. W Polsce jest dużo pięknych miejsc, których prawdopodobnie nadal nie odkryłeś.

Jak super tani móc latać po Europie?

Wielki Budda Sri Lanka
Trzeba wiedzieć, że życie jest zbyt krótkie, abyśmy musieli wyłącznie spędzać czas w swoim miejscu zamieszkania. Trzeba także podróżować! Przecież podróże dokształcają, powodują, iż jesteśmy dużo lepszymi ludźmi. Dobrze, ale w końcu raczej nie jest tajemnicą, że przeciętny Nowak nie dysponuje zbyt dużymi środkami finansowymi.