User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

oszczędzanie

Najatrakcyjniejsza oferta bankowa

skarbonka
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
Większość ludzi zarabiających posiada jakieś oszczędności. Zazwyczaj są one ulokowane na pospolitym rachunku i nie mamy z nich większych pożytków.

Najlepsze lokaty

lokata
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Ranking lokat powstał po to by pomóc wybrać klientowi najlepszą lokatę, dopasowaną do jego potrzeb. Nie istnieje bowiem jedna, uniwersalna lokata, podobnie jak nie znajdziemy najlepszego komputera, telewizora czy mieszkania które zadowoliło by wszystkich. Klienci Wybierają różne produkty oszczędnościowe, ponieważ każdy z nas jest inny, ma odmienną sytuację finansową oraz własne cele związane z oszczędzaniem.

Jak super tani móc latać po Europie?

Wielki Budda Sri Lanka
Trzeba wiedzieć, że życie jest zbyt krótkie, abyśmy musieli wyłącznie spędzać czas w swoim miejscu zamieszkania. Trzeba także podróżować! Przecież podróże dokształcają, powodują, iż jesteśmy dużo lepszymi ludźmi. Dobrze, ale w końcu raczej nie jest tajemnicą, że przeciętny Nowak nie dysponuje zbyt dużymi środkami finansowymi.