User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

góry

Niezapomniana wycieczka w polskie góry- miejsca, które powinniśmy zobaczyć

Tatry
Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com
Tatry to wspaniałe miejsce na urlop w towarzystwie przyjaciół bądź w samotności. Cudowne krajobrazy przez cały rok przykuwają uwagę wielu turystów, którzy powracają usatysfakcjonowani z podróży. Chcąc wybrać się w Tatry dobrze jest wybrać nocleg stosunkowo blisko gór. Noclegi w Zakopanem nie należą do najtańszych, ale z pewnością jest to najlepsza lokalizacja, aby się zatrzymać.

Jesteś rodzicem i kochasz góry? Nie rezygnuj z wyjazdów - zainwestuj w przydatny osprzęt

wspinaczka
Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com
Spędzenie czasu z znajomymi na łonie natury jest niewątpliwie jednym z ciekawszych sposobów na pogodny koniec tygodnia. Coraz więcej ludzi zauważa w tym dużo korzyści i stara się każdy wolny czas poświęcać na piesze wyprawy w góry. Nie sposób ukryć, że jest to wymagająca pasja, która potrafi bardzo doświadczyć.

Dla hobbystów wspinaczki górskiej bezsprzecznie kluczowy jest dobry sprzęt

sklep górski
Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com
Chodzenie po górzystych szlakach jest pasją wielu osób. Zwłaszcza latem da się spotkać gro podróżników, którzy przemierzają górzyste pasma i z zapałem zmierzają na wierchy. Łatwo natomiast jest odróżnić prawdziwego hobbystę od wakacyjnego turysty. W tej sytuacji odpowiedni sprzęt jest najważniejszy dla miłośnika. Nie ulega wątpliwości, że sport ten bywa ryzykowny w szczególności w wysokich masywach.

Hotel, jaki dobrze będzie wytypować jeśli planuje się poznać Karkonosze.

Pokój hotelowy
Autor: Greenland Travel
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba musi wybrać kompleksowy hotel, jeżeli planuje się poznać Karkonosze z bliskimi. Wybór ten jest uzależniony od faktu, jakiego rodzaju będą żądania każdego z członków rodziny. Oczywiście, im dzieci będą młodsze to tym również na w większym stopniu komfortowe uwarunkowania obowiązkiem jest skierować uwagę. W hotelu tego typu muszą zostać oferowane podstawowe usługi i musi być tam osprzęt przydatny zarówno do standardowych czynności,
ale i do w wyjątkowym stopniu wyszukanych opcji spędzania wolnych chwil.

Podaruj sobie rozkoszne wakacje w polskich górach.<br />Kierunek Zakopane: tam musisz pojechać!

Zakopane - Kasprowy Wierch
Autor: Oliver
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli marzysz o idealnym urlopie, obowiązkowo udaj się do Zakopanego.Dlaczego? Dowiedz się sam!

Właściwe miejsce na wczasy w górach

<strona www>
Autor: the BRT
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy wybrać się do Kotliny Kłodzkiej to warto mieć na uwadze, że i tam należy zarezerwować miejsce w hotelu. Oczywiście kotlina kłodzka hotele nie są przepełnione, kiedy nie trwa sezon, ale gdy jest lato albo zima wtedy mogą pojawić się kłopoty. Hotele są o różnym standardzie, nie ma tu pod tym względem różnicy w porównaniu z innymi częściami Polski. Na pewno różnicą jest lokalizacja hoteli w niespotykanie niesamowitych okolicznościach przyrody.

Kolejny weekend, kolejny problem, czyli palcem po mapie w poszukiwaniu nieodnalezionych miejsc i fascynujących atrakcji.

łazienka hotelowa
Autor: xlrider
Źródło: http://www.flickr.com
Niedługo weekend i nie masz pojęcia co z nim począć. Zlustrowałeś już miejscowe atrakcje na ten miesiąc i nie tryskasz zachwytem. Prawdopodobnie kolejne dwa dni na kanapie przed telewizorem albo z książką? Niekoniecznie. W Polsce jest wiele fascynujących miejsc, których przypuszczalnie jeszcze nie odkryłeś.

Bieszczady a najchętniej wskazywane miejsca noclegowe

góry Bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć jest perfekcyjnym źródłem informacji na temat tego, jakie noclegi na nas czekają w określonym obszarze. Dla sporej liczby podróżujących cena jest o wiele istotniejsza niż same warunki na miejscu.

Z jakiego powodu wczasowicze tak gromadnie przyjeżdżają do stolicy Tatr, to jest do Zakopanego

widok na Tatrt
Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com
Można z całą pewnością, stwierdzić, że Tatry stały się sławne i to jeszcze w latach zaborów za sprawą doktora Tytusa Chałubińskiego. To dzięki jego wysiłkom region tatrzański stał się zakątkiem, do którego już od dawna przybywają kuracjusze. Chorzy cierpiący na schorzenia płuc są w stanie pooddychać tutaj czystym górskim powietrzem. Jednakże to nie walory uzdrowiskowe wspomnianej okolicy bywają powodem, dla którego na południe Polski bez ustanku mkną zatłoczone pociągi, a Zakopianka pozostaje szosą, która nierzadko się korkuje.

Pieniny są niepowtarzalne i inne o każdej porze roku

Polonina Wetlinska
Autor: Przemyslaw Kozuch
Źródło: http://www.flickr.com
Pustkowie, dziewicza natura, urokliwe, magiczne góry. Pieniny ściągały zawsze nieokiełznane duchy i zbuntowanych twórców. Latem Pieniny są najludniejsze. Dni są długie, a szlaki bezpieczne, więc można do woli wędrować. To pora barw i zapachów. Możemy wejść na połoniny albo górskie polany.