User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Bałtyk

Buty zimowe i kurtki puchowe na zimne chwile

turyści w schronisku
Autor: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com
Nasza ojczyzna jest krajem niezwykle różnorodnym pod różnymi aspektami. Tyczy to nie jeno różnorodnej kultury, mającej swoje przejawy w lokalnych rozbieżnościach poszczególnych rejonów Polski, ale głównie w naturalnych właściwościach naszych rejonów.

Jaki nocleg wybierają przedsiębiorcy, gdy wyjeżdżają nad nasze rodzime morze czy to w celach zawodowych, czy tych prywatnych

apartament
Autor: GO Holiday
Źródło: http://www.flickr.com
Zagrożenie terroryzmem jest coraz większe i nie każdy wczasowicz pragnie podejmować ryzyko i wybierać się np. do Egiptu. Niektórzy panowie, a szczególnie głowy rodzin, nie mają także ochoty wyjeżdżać na urlop do Grecji, ze względu na problemy finansowe tego państwa. Gdy politycy czy ministrowie obserwują, co dzieje się nad Morzem Śródziemnym, to radzą członkom społeczeństwa zmienić kierunek wyjazdów. Tym samym przekonują, że Morze Bałtyckie może być równie atrakcyjne, jak tunezyjskie plaże.

Gdzie nad morze? Luksusowe apartamenty Kołobrzeg, czy może cichsze miejsce z wysokim standardem

morze w Kołobrzegu
Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Chcesz jechać nad nasze morze i w związku z tym rozglądasz się za miejscem noclegowym? Zamierzasz spędzić niepowtarzalne wczasy bez przeinwestowania gotówki? Przed tobą niespecjalnie trudne, ale konkretne zadanie - przejrzyj i zestaw ze sobą propozycje apartamentów, hosteli i kwater w przymorskich kurortach i miejscowościach.

Rewal - super wczasy nad pięknym morzem Bałtyckim

Plaża w Rewalu
Autor: YEAH!!! design
Źródło: http://www.flickr.com
Grzybowo to nadmorska miejscowość rekreacyjna, którą każdego lata odwiedza niezliczona ilość turystów mających zamiar spędzić niezapomniane wakacje nad morzem Bałtyckim. Jest parę przyczyn tej popularności: ładny styl miasteczka, piękne plaże, a także dużo atrakcji zarówno kulturalnych, jak i sportowo – rekreacyjnych.