User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Produkty

Pojmowanie pracy w ujęciu odmiennym niż jeszcze parę lat do tyłu

programista
Autor: John Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Odwołanie się do wykonywania obowiązków zawodowych w postrzeganiu odmiennym aniżeli jeszcze kilka lat wstecz jest wybraną z cech charakterystycznych mijających dziesięciu lat. Wraz z przemianą rzeczywistości społecznej oraz uwarunkowań gospodarczych zmieniło się nastawienie tak samo pracodawców, jak i pracowników do tego, jak należy postrzegać pracę.

Zupełnie niedawno w naszym kraju pojawił się nowy problem.Brak pracowników

instytucja
Autor: foam
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś menadżerowie , posiadacze firm tych małych i tych dużych borykają się z niedostateczną liczbą pracowników. Niestety niż demograficzny i wyjazd naszych rodaków do państw zachodnich zrobiły swoje .


Zdarza się, iż na odnalezienie pracownika tracimy tygodnie a nawet miesiące.

Skuteczny sposób na zachowanie płynności materialnej w firmie

faktoring
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Jeśli jakakolwiek firma wystawia faktury, zwłaszcza te z przedłużonym okresem czasu zapłaty, to hipotetycznie naraża się na utratę płynności materialnej. Na szczęście istnieje interesujące i, co jest najważniejsze, skuteczne rozwiązanie tego problemu.


Dla przykładu jeżeli powierzamy komuś jakąś partię towaru, to nie zawsze moglibyśmy oczekiwać natychmiastowej zapłaty.

Świat dzisiaj handluje tysiącami artykułów codziennie - przedsiębiorstwa potrzebują więc fachowych logistyków

składka
Autor: Luke Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Nasza cywilizacja wykształciła zdolność przerzucania wszelkiego rodzaju artykułów na naszej planecie. W sklepach możemy spotkać artykuły z Japonii albo Ameryki, smartfony mamy z USA, a odzież z Wietnamu.


Każda spółka, która sprowadza artykuły z zagranicy poszukuje spedytorów i logistyków, żeby fachowo zajmowali się zakupami.

Gdzie dostać kubki termiczne

Porcelanowy kubek termiczny
Autor: Sagaform
Źródło: Sagaform
Istnieje wiele rozwiązań i przedmiotów, które ostanio stały się ogromnie popularne i często używane. Takie trendy zazwyczaj przychodzą z innych krajów i rozprzestrzeniają się w mniejszym lub większym stopniu w granicach kraju. Najczęściej szybszy wzrost popularności nowych rozwiązań uwidacznia się w dużych miastach, w których jest więcej młodych ludzi. Jednym z takich wynalazków jest kubek termiczny.