User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pogoda

Stany Zjednoczone - miejsce które z całą pewnością warto poznać

image - wakacje
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz krótsze dni, spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół, desczowa pogoda. Innymi słowy, jesień w całej swej okazałości.


Matka Natura daje nam się we znaki i niejednokrotnie „obdarowuje” depresją.

Wspólny, zimowy wypad na urlop. W jakie miejsce można się wybrać?

zima
Autor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzi czas wolny jak ferie i wakacje, cudownie jest pojechać gdzieś z dala od domu i odpocząć w magicznym miejscu. A w jaki rejon się wybrać kiedy nie mamy jeszcze pomysłu na tygodniowy rodzinny urlop? Jest sporo pomysłów.

Buty zimowe i kurtki puchowe na zimne chwile

turyści w schronisku
Autor: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz kraj jest miejscem bardzo bogatym pod różnymi aspektami. Tyczy to nie zaledwie różnorodnej kultury, mającej swoje przejawy w lokalnych różnicach odrębnych rejonów Polski, ale głównie w naturalnych właściwościach naszych rejonów.

Jak zagwarantować sobie wczasy marzeń? Sposób na niedrogie a także gorące wakacje!

Tunezja
Autor: Marcin Grabski
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje są okresem odpoczynku, jak także zdobywaniem nowych doświadczeń, które będziemy mogli przypominać sobie przez cały następny rok. Spora liczba osób uwielbia spędzać wczasy w ciepłych krajach, gdzie czeka na nas jasnoniebieskie morze oraz doskonała pogoda. Biura podróży mogą zaoferować dziś dużo interesującychrozwiązań, lecz dość sporo osób ma problem z wyborem odpowiedniego miejsca, w którym spędzi bardzo długo wyczekiwane wczasy.

Co możemy w mieście, a co na wsi? Konkretny dylemat tak naprawdę jest zbędny. A oto powód

hotel
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Niemal identycznie jak wyjeżdżamy na wieś, by odetchnąć od miejskiego zgiełku, identycznie przybywamy do miasta, ażeby coś załatwić. Takie właśnie kształtuje się to życie między miastem a wsią. Gdziekolwiek mieszkamy znajdujemy się po jednej lub po innej stronie, lecz zawsze mamy powody żeby narzekać, bo mieszkając na odludziu to chcielibyśmy być bliżej centrum miasta, a gdy żyjemy w mieście pragniemy spokoju. Jak znaleźć złoty środek?