User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pogoda

Stany Zjednoczone - miejsce które z całą pewnością warto poznać

image - wakacje
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz krótsze dni, liście spadające z drzew, niskie temperatury, deszczowa aura. Innymi słowy, jesień w całej swej okazałości.


Natura daje nam w kość i niejednokrotnie „obdarowuje” przygnębieniem.

Wspólny, zimowy wypad na urlop. W jakie miejsce można się wybrać?

zima
Autor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi wolny czas jak przerwa zimowa, wspaniale jest pojechać gdzieś z dala od domu i odpocząć w pięknym miejscu. A w jaki rejon się udać gdy nie mamy jeszcze pomysłu na tygodniowy rodzinny wyjazd? Istnieje kilka pomysłów.

Buty zimowe i kurtki puchowe na zimne chwile

turyści w schronisku
Autor: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz kraj jest miejscem bardzo bogatym pod różnymi aspektami. Tyczy to nie zaledwie różnorodnej kultury, mającej swoje przejawy w lokalnych różnicach odrębnych rejonów Polski, ale głównie w naturalnych właściwościach naszych rejonów.

Jak zagwarantować sobie wczasy marzeń? Sposób na niedrogie a także gorące wakacje!

Tunezja
Autor: Marcin Grabski
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje są momentem odpoczynku, jak także zdobywaniem nowych doświadczeń, które będziemy przypominać sobie przez cały kolejny rok. Bardzo dużo osób uwielbia spędzać wczasy w ciepłych krajach, gdzie czeka na nas przepiękne morze a także idealna pogoda. Biura podróży mogą zaoferować dziś wiele interesującychrozwiązań, lecz wiele osób ma problem z wybraniem odpowiedniego miejsca, w którym spędzi długo wyczekiwane wczasy.

Co możemy w mieście, a co na wsi? Konkretny dylemat tak naprawdę jest zbędny. A oto powód

hotel
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Niemal identycznie gdy udajemy się na wieś, by odetchnąć od miejskiego chaosu, tak samo wybieramy się do miasta, żeby coś załatwić. Takie właśnie jest to życie między wsią a miastem. Gdziekolwiek mieszkamy znajdujemy się po jednej lub po odmiennej stronie, ale zawsze mamy powody do narzekania, bo mieszkając na odludziu to chcielibyśmy być bliżej centrum miasta, a kiedy mieszkamy w mieście pragniemy spokoju. Jak to wszystko pogodzić?