User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pogoda

Buty zimowe i kurtki puchowe na zimne chwile

turyści w schronisku
Autor: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com
Nasza ojczyzna jest krajem niezwykle różnorodnym pod różnymi aspektami. Tyczy to nie jeno różnorodnej kultury, mającej swoje przejawy w lokalnych rozbieżnościach poszczególnych rejonów Polski, ale głównie w naturalnych właściwościach naszych rejonów.

Jak zagwarantować sobie wczasy marzeń? Sposób na niedrogie a także gorące wakacje!

Tunezja
Autor: Marcin Grabski
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje są okresem wypoczynku, jak również gromadzeniem nowych doświadczeń, które będziemy mogli wspominać przez cały następny rok. Sporo osób uwielbia spędzać wczasy w cieplejszych krajach, ponieważ tam czeka na nas piękne morze oraz idealna pogoda. Biura podróży mogą zaoferować dziś mnóstwo ciekawychrozwiązań, lecz wiele osób ma problem z wybraniem właściwego miejsca, w którym spędzi długo wyczekiwane wakacje.

Co możemy w mieście, a co na wsi? Konkretny dylemat tak naprawdę jest zbędny. A oto powód

hotel
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Niemal identycznie jak udajemy się na wieś, by odpocząć od miejskiego chaosu, tak samo wybieramy się do miasta, ażeby coś załatwić. Takie właśnie kształtuje się to życie między miastem a wsią. Gdziekolwiek żyjemy znajdujemy się po jednej lub po innej stronie, ale zawsze mamy powody do narzekania, ponieważ jak mieszkamy na odludziu to chcielibyśmy być bliżej centrum miasta, a jak mieszkamy w mieście pragniemy spokoju. Jak znaleźć złoty środek?