User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kwatery

Restauracja i noclegi w Bełchatowie - kompleksowa usługa zapewniająca komfortowe pokoje a także pyszne posiłki

restauracja
Autor: Pfarrei St. Bonifatius Berlin
Źródło: http://www.flickr.com
Chcąc zapewnić sobie efektywny odpoczynek warto przede wszystkim wybrać właściwą kwaterę, jaka jest w stanie zagwarantować zarówno wygodne noclegi, jak także smaczną kuchnię. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest nocleg w Bełchatowie, gdzie jesteśmy w stanie cieszyć się nie tyko wygodnymi kwaterami, ale też pełnym wyżywieniem. Zdecydowanie warto także pamiętać, iż w Bełchatowie możemy liczyć nie tylko na wykwintną restaurację, ale także na wysokiej jakości catering.

Wczasy w górach? Postaw na Zakopane, a z pewnością nie pożałujesz

apartamenty zakopane
Autor: WAN SA
Źródło: WAN SA
Połowa roku zbliża się wielkimi krokami, a Ty w dalszym ciągu nie posiadasz planów na tegoroczne wakacje? Najwyższy czas, by to zmienić! Niedługo nie uda Ci się już odszukać wolnych kwater w terminach, jakie by Cię interesowały. W związku z tym warto byłoby już dziś podjąć decyzję odnośnie tego, w jakim miejscu wspólnie z rodzinką spędzicie ten wyjazd.

Pieniny są niepowtarzalne i inne o każdej porze roku

Polonina Wetlinska
Autor: Przemyslaw Kozuch
Źródło: http://www.flickr.com
Dzicz, nieskażona natura, piękne, magiczne szczyty. Pieniny przyciągały zawsze niespokojne duchy i zbuntowanych artystów. Latem Pieniny są najludniejsze. Dni są długie, a szlaki suche, więc można do woli wędrować. To pora barw i aromatów. Możemy wspiąć się na połoniny albo górskie łąki.