User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kwatery

Restauracja i noclegi w Bełchatowie - kompleksowa usługa zapewniająca komfortowe pokoje a także pyszne posiłki

restauracja
Autor: Pfarrei St. Bonifatius Berlin
Źródło: http://www.flickr.com
Pragnąc zapewnić sobie skuteczny wypoczynek warto przede wszystkim zarezerwować odpowiednią kwaterę, która potrafi zagwarantować zarówno wygodne noclegi, jak także smaczną kuchnię. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest nocleg w Bełchatowie, gdzie możemy cieszyć się nie tyko komfortowymi kwaterami, ale też smacznym wyżywieniem. Zdecydowanie warto też mieć świadomość, iż w Bełchatowie możemy liczyć nie tylko na doskonałą restaurację, ale także na najwyższej jakości catering.

Wczasy w górach? Postaw na Zakopane, a z pewnością nie pożałujesz

apartamenty zakopane
Autor: WAN SA
Źródło: WAN SA
Połowa roku nadchodzi wielkimi krokami, a Ty wciąż nie posiadasz planów na tegoroczne wczasy? Najwyższa pora, aby to zmienić! Za niedługo nie uda Ci się już znaleźć wolnych kwater w terminach, które by Cię interesowały. Wskutek tego warto byłoby już w tym momencie podjąć decyzję dotyczącą tego, w którym miejscu wspólnie z rodzinką spędzicie ten czas.

Pieniny są niepowtarzalne i inne o każdej porze roku

Polonina Wetlinska
Autor: Przemyslaw Kozuch
Źródło: http://www.flickr.com
Pustkowie, dziewicza natura, urokliwe, magiczne góry. Pieniny ściągały zawsze nieokiełznane duchy i zbuntowanych twórców. Latem Pieniny są najludniejsze. Dni są długie, a szlaki bezpieczne, więc można do woli wędrować. To pora barw i zapachów. Możemy wejść na połoniny albo górskie polany.