User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

schronisko

Obmyślasz wyjazd w góry albo odmienny odpoczynek? Zakup właściwy plecak, by porządnie się spakować

plecak
Źródło: pixabay.com
Turystyka cieszy się w naszym kraju coraz znaczniejszym zainteresowaniem. Polacy uwielbiają odwiedzać piękne miejsca w kraju oraz za granicą, jak także spędzać czas aktywnie. Warto pamiętać, że do podobnej wyprawy człowiek musi się właściwie przygotować. Konieczny okaże się duży plecak.

Intrygujące propozycje noclegowe w Pieninach

bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Pieniny naturalnie są doskonałym miejscem dla miłośników gór. Mają naprawdę wiele do zaoferowania, bo jest to rejon z bogatą fauną i florą, który zachwyca pięknymi górzystymi krajobrazami oraz także wielkimi jeziorami. Znajduje się tam multum fascynujących szlaków turystycznych, zarówno tych prostszych dla amatorów, jak również trudniejszych perfekcyjnych dla zatwardziałych wielbicieli gór.

Beskid Śląski ma sporo atrakcji dla turystów oraz mieszkańców szczególnie śliczne pasmo górskie

Beskid Śląski
Autor: Greg_Men
Źródło: http://www.flickr.com
Najwyższymi szczytami Beskidu Śląskiego są Skrzyczne czy też Barania Góra. Takie regiony jak na przykład Szczyrk, Wisła bądź Ustroń przyciągają wczasowiczów nie tylko z całej Polski, ale też z innych krajów przez pełny rok. Beskid Śląski ma cudowne trasy turystyczne oraz liczne atrakcje, między innymi festiwale czy też przedstawienia, jakie tylko w samym czasie wakacyjnym odbywają się w rzeczywistości co weekend.