User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

schronisko

Obmyślasz wyjazd w góry albo odmienny odpoczynek? Zakup właściwy plecak, by porządnie się spakować

plecak
Źródło: pixabay.com
Turystyka cieszy się w naszym kraju coraz znaczniejszym zainteresowaniem. Polacy uwielbiają odwiedzać piękne miejsca w kraju oraz za granicą, jak także spędzać czas aktywnie. Warto pamiętać, że do podobnej wyprawy człowiek musi się właściwie przygotować. Konieczny okaże się duży plecak.

Intrygujące propozycje noclegowe w Pieninach

bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Pieniny na pewno są doskonałym miejscem dla miłośników gór. Mają faktycznie wiele do zaoferowania, gdyż jest to rejon z zamożną fauną i florą, jaki zachwyca ładnymi górzystymi krajobrazami a także rozległymi jeziorami. Znajduje się tam sporo intrygujących szlaków turystycznych, zarówno tych prostszych dla amatorów, jak również trudniejszych perfekcyjnych dla zatwardziałych pasjonatów gór.

Beskid Śląski ma sporo atrakcji dla turystów oraz mieszkańców szczególnie śliczne pasmo górskie

Beskid Śląski
Autor: Greg_Men
Źródło: http://www.flickr.com
Najwyższymi górami Beskidu Śląskiego są Skrzyczne oraz Barania Góra. Takie miasta jak na między innymi Szczyrk, Wisła oraz Ustroń przyciągają urlopowiczów nie tylko z całej Polski, lecz też z zagranicy przez cały rok. Beskid Śląski posiada imponujące trasy turystyczne i mnogie atrakcje, między innymi festiwale czy występy, jakie wyłącznie w samym czasie wakacyjnym odbywają się właściwie co weekend.