User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wrocław

Bardzo szybki rozwój technologii w każdej dziedzinie doprowadził do wzrostu zapotrzebowania na takie zawody, które jeszcze kilkanaście lat wstecz wydawały się wręcz niemożliwe

tester oprogramowania wrocław
Autor: Ian Lamont
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie w gruncie rzeczy każdy interes czy jakiekolwiek, nawet małe przedsięwzięcie jest kierowane przez odpowiednie programy. Bez tego w zasadzie nie widzimy wcale sposobności prowadzenia jakiejkolwiek działalności.

Jak się pracuje w branży IT?

konferencja na temat inwestycji
Autor: Startup Mena
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrakty w IT zdobywają w naszym kraju coraz to większe grono zwolenników. Lepsze płace, elastyczność zatrudnienia i możność wyboru techniki sprawiają, że młodzi programiści oraz testerzy coraz to entuzjastyczniej zakładają jednoosobowe firmy i wykonują swoją pracę na zasadzie usługi.

Branża IT jako bezustanna możliwość awansu

motywacja
Autor: Dmitry Grigoriev
Źródło: http://www.flickr.com
Branża IT nieustająco kusi zarobkami i stateczną pracą z możliwością awansu. Jest to branża w której są największe kłopoty z obsadą głównych stanowisk.

Jeżeli pochodzisz z Dolnego Śląska i masz ochotę na większe zakupy – ulokuj swój czas i gotówkę na zakupy we Wrocławiu.

Ratusz we Wrocławiu
Autor: Alberto Cabello
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław, to nie tylko przyszłościowa, narodowa skarbnica kultury i miasto studentów. To również znakomicie rozrośnięta sieć aktywności, produkcji i działalności w rozmaitych dyscyplinach. Poziom udogodnień zwiększa się z kolejnym rokiem, powstają zmodernizowane punkty handlowe, rynek przepełnia się coraz nowymi aktywizacjami. Jeżeli wywodzisz się właśnie z tych rejonów – warto zdecydować się na konsumpcję do Wrocławia.