User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pensjonaty

Sporo ludzi frapuje się w trakcie wypoczynku, jakie są dobre noclegi podlaskie

Młyn Klekotki resort & spa
Autor: Młyn Klekotki resort & spa
Źródło: Młyn Klekotki resort & spa
Bez wątpienia rokrocznie pojawia się dużo tego typu rzeczy, jakie pomagają nam przeżyć kłopotliwe dni w pracy, przepełnione wysiłkiem i utrudzeniem.

Jaki nocleg wybierają przedsiębiorcy, gdy wyjeżdżają nad nasze rodzime morze czy to w celach zawodowych, czy tych prywatnych

apartament
Autor: GO Holiday
Źródło: http://www.flickr.com
Zagrożenie terroryzmem jest coraz większe i nie każdy wczasowicz pragnie podejmować ryzyko i wybierać się np. do Egiptu. Niektórzy panowie, a szczególnie głowy rodzin, nie mają także ochoty wyjeżdżać na urlop do Grecji, ze względu na problemy finansowe tego państwa. Gdy politycy czy ministrowie obserwują, co dzieje się nad Morzem Śródziemnym, to radzą członkom społeczeństwa zmienić kierunek wyjazdów. Tym samym przekonują, że Morze Bałtyckie może być równie atrakcyjne, jak tunezyjskie plaże.

Pieniny są niepowtarzalne i inne o każdej porze roku

Polonina Wetlinska
Autor: Przemyslaw Kozuch
Źródło: http://www.flickr.com
Dzicz, dziewicza przyroda, cudowne, magiczne szczyty. Pieniny przyciągały zwykle nieokiełznane duchy i niepokornych artystów. W sezonie letnim Pieniny goszczą najwięcej ludzi. Dni są długie, a szlaki bezpieczne, więc można urządzać nieskończone wycieczki. To pora kolorów i aromatów. Możemy wspiąć się na połoniny albo górskie polany.