User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pensjonaty

Sporo ludzi frapuje się w trakcie wypoczynku, jakie są dobre noclegi podlaskie

Młyn Klekotki resort & spa
Autor: Młyn Klekotki resort & spa
Źródło: Młyn Klekotki resort & spa
Jak wiadomo z roku na rok pojawia się bez liku tego typu rzeczy, jakie dopomagają nam przeżyć ciężkie dni w firmie, przepełnione wysiłkiem i utrudzeniem.

Jaki nocleg wybierają przedsiębiorcy, gdy wyjeżdżają nad nasze rodzime morze czy to w celach zawodowych, czy tych prywatnych

apartament
Autor: GO Holiday
Źródło: http://www.flickr.com
Zagrożenie terroryzmem wzrasta i nie każdy urlopowicz pragnie ryzykować i wybierać się np. do Maroka. Niektórzy panowie, a zwłaszcza głowy rodzin, nie mają także chęci wyjeżdżać na urlop do Grecji, ze względu na problemy finansowe tego kraju. Kiedy senatorowie czy ministrowie obserwują, co dzieje się w Basenie Morza Śródziemnego, to radzą mieszkańcom Polski zmienić kierunek wycieczek. Tym samym przekonują, że Bałtyk może być tak samo atrakcyjne, jak marokańskie plaże.

Pieniny są niepowtarzalne i inne o każdej porze roku

Polonina Wetlinska
Autor: Przemyslaw Kozuch
Źródło: http://www.flickr.com
Dzicz, nieskażona natura, piękne, magiczne szczyty. Pieniny przyciągały zawsze niespokojne duchy i zbuntowanych artystów. Latem Pieniny są najludniejsze. Dni są długie, a szlaki suche, więc można do woli wędrować. To pora barw i aromatów. Możemy wspiąć się na połoniny albo górskie łąki.