User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dokument

Pożytki z otwartych granic

tłumaczenie
Autor: Lori Mazzola
Źródło: http://www.flickr.com
W bieżących czasach coraz nagminniej wyjeżdżamy za granicę. W celach turystycznych np. wyjeżdżamy na narty do europejskich uzdrowisk w Dolomitach. Stąd potrzebna stała się lekcje języków obcych. Atrakcyjne jest uczenie się przykładowo angielskiego,bądź innego języka w którym można porozumieć się bez skrępowania w większości krajów Europy.

Certyfikat kompetencji zawodowych będzie niesamowicie korzystny

Dyplom uznania
Autor: Michael Coté
Źródło: http://www.flickr.com
Czy posiadamy certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach?

Obieg faktur w firmie - a więc, kto albo jaka rzecz ma możliwość nam w tej rzeczy dopomóc

Odzież ochronna
Autor: Husqvarna
Źródło: Husqvarna
Dlaczego sprawne zarządzanie obiegiem faktur jest w firmie - obojętnie jakiego typu - takie ważne? Kto albo też "co" ma możliwość nam pomóc w tym dokładnym zadanku? Jakie korzyści przychodzą wraz z wdrożeniem którejkolwiek spośród metod, które omówimy za chwilkę wewnątrz temaciku? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo dowiesz się z wnętrza naszego nowego felietoniku!

Mała księgowość powinna być dobrze wykonywana

mała księgowość
Autor: Kuba Bożanowski
Źródło: http://www.flickr.com
Odmiennie prezentują się finanse małej działalności, a zupełnie inaczej tej sporej, poza tym powinny się one liczyć z nowymi opłatami do uregulowania i pismami, które powinni notorycznie składać w urzędach.

Jeżeli planujesz kupić nowy pojazd obligatoryjnie przeczytaj poniższy tekst.

leasing
Źródło: www.wagi-elektroniczne.pl
Każdy marzy o posiadaniu dobrego auta. Sprawdzony pojazd jest szczególnie ważny dla właścicieli firm, którzy prowadzą własny biznes. Istnieją różne formy kupna samochodu, my pokazujemy jedną z nich.


Leasing - co to takiego?


Leasing to rodzaj dzierżawy. Co to oznacza? Jeśli decydujemy się na leasing pojazd na który się zdecydujemy nie jest naszą własnością.

Pożyczanie w zastaw - poznaj wiadomości

pożyczka
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem w życiu każdego z nas zdarzają się sprawy, jakie potrzebują nadprogramowych nakładów pieniężnych. Może to być nagły wydatek lub chociażby opłacalna inwestycja, jaką trudno jest sfinansować z własnych pieniędzy, które posiadamy aktualnie na koncie. Jeśli zdarza się nam taki przypadek, zazwyczaj jedynym wyjściem będzie pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Kiedy można tego uniknąć, sytuacja jest o wiele prostsza, ale często pieniądze potrzebne są nam natychmiast.

Czy pamiętasz jak działa giełda, w jaki wariant oraz jakimi rodzajami papierów wartościowych się na niej obraca?

Mężczyzna w garniturze z telefonem
Autor: Zuerichs Strassen
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelki pragnie, aby on sam oraz jego dziecko żyło na jak najwyższym poziomie. Główną sprawą jest porządna szkoła, ponieważ potem można otworzyć swoją firmę bądź uzyskać intratną pracę.

Invoice faktura musi być stworzona też w języku obcym

stanowiska
Autor: Locus Research
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy prowadzimy firmę oraz chcemy uzyskać świadomość, że bez trudu będziemy mogli obsłużyć też zagranicznych klientów, to koniecznie musimy uzbroić się w właściwy program, który dopomoże nam wystawiać faktury w języku obcym.

Rozlicz się z podatku bez problemu. Kilka potrzebnych porad.

księgowy
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Początek nowego roku to przeważnie okres robienia porządków, które związane są nie tylko z tymi standardowymi porządkami w domu i wokół domu. Tak samo istotne jest uporządkowanie wszelkich spraw urzędowych powstałych na zakończenie roku i związanych z koniecznością rozmaitych rozliczeń.

W jaki sposób dobrze jest rozliczać się z urzędem skarbowym? Jak składać pit, aby nie było trudności?

domy wielorodzinne
Autor: Baumit Sp. z o.o.
Źródło: Baumit Sp. z o.o.
Nie każdy o tym wie, lecz najprościej uzupełnić pit za pomocą specjalnego programu. Pozwoli on nie jedynie poprawnie zrobić rozliczenie, lecz również bez problemu wysłać go do skarbówki.


Wiele osób czeka bezsensu do ostatniej chwili z wysłaniem tego dokumentu.