User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

bezpieczeństwo

Co do dyspozycji mają obecnie miłośnicy jazdy na rowerze w naszym kraju.

włoskie uliczki
Autor: Paulyoung Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Wielbiciele jazdy na rowerze mają w naszym kraju coraz bardziej korzystne warunki do zajmowania się tym przyjemnym sportem. Co prawda dość daleko nam jeszcze do zachodnich krajów, w jakich rowerzyści są traktowani w zupełnie inny sposób, ale po okresie zaniedbań nareszcie widać duże zmiany.

Podróżujemy coraz więcej, zwłaszcza przez biura podróży. Jak przekonać się czy nasze biuro nie ma trudności finansowych?

wakacje za granicą
Autor: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz większa ilość Polaków wybiera podróż za granicę. Z tego powodu korzystamy chętnie z propozycji biur podróży. Szukamy jak najtańszych wycieczek i czasami liczymy na świetną okazję. Tymczasem, jak udowodniło ostatnich kilka lat, te niekiedy rewelacyjne promocje pogrzebały niejedną firmę. Na rynku dziś zostało kilka najważniejszych firm, jakim bardziej możemy zaufać. Co jednakże należy wiedzieć o biurach podróży, jak dowiedzieć się czy wybrane przez nas biuro jest godne zaufania?