User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

bezpieczeństwo

Właściwie przygotowane kursy bhp

bhp
Autor: Campus Party Brasil
Źródło: http://www.flickr.com
Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy odbywają się w różnych miastach naszego kraju, a osób uczestniczących zawsze jest wielu. Przeważnie są one dostępne również online, co jest bardzo wygodne dla wszystkich uczestników.

W jaki sposób można by uniknąć ewentualnej żenującej sytuacji podczas wymieniania się wizytówkami?

pieniądze
Autor: nikcname
Źródło: http://www.flickr.com
To raczej oczywiste, że jedną z najpopularniejszych postaci promocji są wizytówki. Trudno sobie wyobrazić sytuację, kiedy jesteśmy proszeni o dane teleadresowe naszej spółki i w odpowiedzi sięgamy po kartkę papieru, na której zapisujemy odpowiednie dane.


Byłaby to duża strata na wizerunku.

Podatki jako nieodłączna cząstka naszego życia

podatki olsztyn
Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Podatki od lat stały się konieczną częścią naszego istnienia. Podatki tyczą się każdego, bez względu na status społeczny.


Podatki Olsztyn, Poznań, czy Warszawa wiążą każdego niezależnie od tego, czy ma umowę o pracę, bądź umowę zlecenie.

Co do dyspozycji mają obecnie miłośnicy jazdy na rowerze w naszym kraju.

włoskie uliczki
Autor: Paulyoung Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Miłośnicy rowerów mają u nas coraz bardziej korzystne warunki do zajmowania się tym przyjemnym sportem. Wprawdzie dość daleko nam jeszcze do krajów zachodnich, w jakich rowerzyści są traktowani w zupełnie inny sposób, lecz po latach zaniedbań wreszcie można zobaczyć spore zmiany.

Podróżujemy coraz więcej, zwłaszcza przez biura podróży. Jak przekonać się czy nasze biuro nie ma trudności finansowych?

wakacje za granicą
Autor: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz większa ilość naszych rodaków wybiera podróż za granicę. W związku z tym korzystamy ochoczo z propozycji biur podróży. Wyszukujemy jak najtańszych wycieczek i czasem liczymy na rewelacyjną okazję. Tymczasem, jak udowodniło ostatnich kilka lat, te niekiedy rewelacyjne oferty pogrzebały niejedną firmę. Na rynku dziś zostało kilka najważniejszych firm, którym bardziej można zaufać. Co jednakowoż musimy wiedzieć o biurach podróży, jak sprawdzić czy wybrane przez nas biuro jest godne zaufania?