User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

komunikacja

Jak poradzić sobie w trakcie kryzysu?

Szalejący na całym globie kryzys spędza sen z powiek właścicielom wielu firm. Dzisiejsze czasy nie są dla nich za bardzo łaskawe. Wielu ludzie, dbając o domowy budżet, mocno ucina wszystkie zbędne koszty. Nie jest zatem łatwo skusić potencjalnego nabywcę nawet wyjątkowo efektywną promocją. Konsumenci nie dają się teraz złapać tylko na spektakularne obniżki cenowe. Wymagają oni właściwego podejścia. Jeżeli zatem zależy nam na przyszłości naszej działalności, musimy prędko zdecydować się na consulting.

Lotnisko Wrocław - jak się tam udać i w pobliżu zaparkować?

zaparkowane auta
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas, Wrocławian, często w przeciągu roku korzysta z połączeń lotniczych. Udajemy się na wakacje, w odwiedziny do przyjaciół, do pracy. Za sprawą tanim firmom lotniczym jest to bardzo atrakcyjna i komfortowa alternatywa podróży. Mimo, że lot w obrębie Starego Kontynentu trwa zaledwie parę godzin, trzeba jeszcze do czasu wyprawy doliczyć drogę na lotnisko - a z tym bywa różnie, bowiem często obszary te usytuowane są pod miastem. Wrocław całe szczęście, ma bardzo dogodny dojazd.