User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

technologia

Chcesz zatrudniać naprawdę najlepszych pracowników? Poślij ich raz na jakiś czas na fajne kursy!

polska
Autor: Playing Futures: Applied Nomadology
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach mawia się niejednokrotnie, iż technologia jest tak specjalistyczna, iż w większości prac właściwie nie potrzeba udziału człowieka, a niemal wszystko są w stanie samodzielnie wykonać specjalne urządzenia.

Rozlicz się przez internet, czyli w jaki sposób urzędy skarbowe starają się pomóc członkom społeczeństwa w dopełnieniu mało przyjemnego obowiązku

rozliczanie podatku przez internet
Autor: Bas Evers
Źródło: http://www.flickr.com
Do spraw biurokratycznych większość społeczeństwa odnosi się z nieskrywaną niechęcią. Taka sytuacja w pewnym stopniu jest spowodowana tym, że w urzędach miast załatwiamy coraz więcej formalności i niełatwo wskazać taką domenę ludzkiego życia, która nie podlegałaby pod rozporządzenia.

Automatyka chłodnicza w życiu codziennym

chłodnictwo
Autor: BillSmith_03303
Źródło: http://www.flickr.com
W dobie współczesnych zmian klimatycznych , jak również różnych kwestii związanych z badaniami naukowymi, magazynowaniem i transportowaniem doskonale działające chłodnictwo staje się coraz ważniejszą gałęzią technologii. Jest wyjątkowo ważne, aby dane przedmioty – takie jak dla przykładu żywność, leki , a także dobrane substancje chemiczne – były przechowywane w najlepszych warunkach termicznych. Dzięki osiągnięciu właściwie niskich temperatur można także dokonywać procesu liofilizacji bądź wytwarzania tzw. suchego lodu. Takie warunki zapewnić jest w stanie wyłącznie bardzo płynnie działająca automatyka chłodnicza.