User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

miejscowość

Pensjonaty w niedużej, morskiej lokalizacji - w Grzybowie

morze bałtyckie
Autor: powazny
Źródło: http://www.flickr.com
Grzybowo to tajemnicza, piękna miejscowość położna nad morzem, jaka każdego roku (w szczególności w okresie letnim) przyciąga istotnie masę turystów. Jeśli szukamy świetnego miejsca na spędzenie wakacji czy urlopu, kochamy polskie morze i pragnęlibyśmy wypocząć na piaszczystych plażach, to niewątpliwie warto odwiedzić naturalnie Grzybowo. Grzybowskie plaże są naprawdę niezwykłe, można na nich znaleźć muszle, cudowne bursztyny, a nawet inkluzje, czyli zatopione w masie żywicznej owady albo fragmenty roślin bądź nasion.

Hotel Spa Wellness terenie Szklarskiej Poręby

góry, szklarska poręba
Autor: Motorrad-Presse.com
Źródło: http://www.flickr.com
Szklarska Poręba to przepiękna miejscowość wypoczynkowa, która każdego roku przyciąga niemało turystów. W Szklarskiej Porębie mieści się mnóstwo uzdrowisk, sanatoriów, i także hoteli Spa. Hotel Spa to doskonałe miejsce na pobyt, albowiem w hotelu Spa zdołamy skorzystać z wielu interesujących, fachowych zabiegów dla zdrowia i urody.

Wybierasz się nad ridzime morze? Wypróbuj Kąty Rybackie

Downhill, sporty rowerowe
Autor: Kamil Kasperowicz
Źródło: Kamil Kasperowicz
Mimo tego, iż współcześnie posiadamy właściwie nieograniczone alternatywy urlopowe, wciąż wiele rodzin wybiera się co roku nad rodzime morze. Nic w tym dziwnego. Posiadamy mnóstwo wspaniałych miejscowości turystycznych, które co roku zwabiają swoimi atrakcjami tysiące podróżnych. Jeżeli wybierasz się na wakacje z pociechami, dobrą opcją będą Kąty Rybackie.