User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

miejscowość

Pensjonaty w niedużej, morskiej lokalizacji - w Grzybowie

morze bałtyckie
Autor: powazny
Źródło: http://www.flickr.com
Grzybowo to malownicza, piękna miejscowość położna nad morzem, jaka każdego roku (szczególnie w czasie letnim) przyciąga naprawdę masę turystów. Jeżeli wyszukujemy wspaniałego miejsca na spędzenie wakacji bądź urlopu, uwielbiamy polskie morze i potrzebowalibyśmy wypocząć na piaszczystych plażach, to niewątpliwie pożądane byłoby odwiedzić oczywiście Grzybowo. Grzybowskie plaże są faktycznie niezwykłe, można na nich odszukać muszle, wspaniałe bursztyny, a nawet inkluzje, to znaczy zatopione w masie żywicznej owady bądź fragmenty roślin albo nasion.

Hotel Spa Wellness terenie Szklarskiej Poręby

góry, szklarska poręba
Autor: Motorrad-Presse.com
Źródło: http://www.flickr.com
Szklarska Poręba to przepiękna miejscowość wypoczynkowa, która każdego roku przyciąga niemało turystów. W Szklarskiej Porębie mieści się mnóstwo uzdrowisk, sanatoriów, i także hoteli Spa. Hotel Spa to doskonałe miejsce na pobyt, albowiem w hotelu Spa zdołamy skorzystać z wielu interesujących, fachowych zabiegów dla zdrowia i urody.

Wybierasz się nad ridzime morze? Wypróbuj Kąty Rybackie

Downhill, sporty rowerowe
Autor: Kamil Kasperowicz
Źródło: Kamil Kasperowicz
Mimo tego, że obecnie mamy właściwie nieograniczone alternatywy urlopowe, wciąż sporo rodzin wybiera się każdego roku nad rodzime morze. Nic w tym dziwnego. Mamy wiele cudownych miejscowości turystycznych, które każdego roku przyciągają swoimi atrakcjami tysiące podróżnych. Jeżeli wybierasz się na wakacje z dziećmi, dobrą opcją będą Kąty Rybackie.