User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

przedsiębiorstwo

Szczegóły na temat egzekucji należności w Niemczech.

Prawo windykacyjne
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowe wiadomości w temacie rewindykacji należności w Niemczech należałoby poznać, jeżeli właśnie taka sprawa nas w danym czasie będzie dotyczyć. Otóż, skoro prowadzi się interesy w Polsce lub poza jego granicami to powstaje ryzyko, że klient nie zapłaci za określone usługi.

Plusy i minusy wynikające z faktu korzystania z usług wrocławskiego biura rachunkowego

rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Zaangażowanie księgowego w niedużym przedsiębiorstwie wiąże się z poważnym uszczupleniem firmowego budżetu. Kiedy wysokość pensji dla dodatkowego pracownika przewyższa możliwości finansowe firmy, wtedy aktualnie zatrudniony księgowy jest zmuszony pożegnać się z etatem. Współcześnie nawet całkiem spore instytucje rozwiązują działy księgowości, a prowadzenie spraw kadrowych powierzają biurom rachunkowym. Hasło usługi rachunkowe Warszawa może więc kojarzyć się z cięciem firmowych kosztów.

Metody zdobywania finansów na działalność swojej firmy, wady i zalety obligacji przedsiębiorstw

inwestowanie firmy
Autor: Startup Mena
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy mogą w różnorodny sposób pozyskiwać pieniądze potrzebne na jakieś inwestycje. Najbardziej popularne są różnego rodzaju pożyczki i kredyty bankowe - łatwo je dostać, ale niestety ich dużym minusem są niemałe koszty przyznania i odsetki, które trzeba zwrócić. Bardzo dużą popularność mają także emisje akcji.

Dlaczego znajomość pieniężnej wartości firmy jest tak istotna? Są niekiedy takie okoliczności, jak ta wiedza może być przydatna

Pieniądze
Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz swoją firmę i chciałbyś dowiedzieć się, ile jest warta. Żeby to wyznaczyć należy poznać kilka pojęć, które są wymagane przy tego typu zadaniach. W tym tekście będziemy starać się pokazać to interesujące zagadnienie.

Zawiadywanie transferem dokumentów w firmie

praca-1
Żeby usprawnić efektywność pracy firmy, relacje z jej środowiskiem, potrzebne jest wdrożenie instrumentów wspierających pracę grupową i skuteczną rotację informacji pomiędzy członkami danej organizacji.

Wsparcie informatyczne dla wszystkich

aplikacje na zamówienie
Autor: swimboy1
Prawda wygląda tak, że w tych czasach ciężko sobie wyobrazić świat bez informatyzacji. Wszystko byłoby zupełnie inaczej. Na pewno wszystko robiłoby się dłużej, ciężko byłoby mnóstwo rzeczy stworzyć.

Czym jest nowoczesne centrum biznesowe i jakie elementy powinno ono oferować?

Pracownik produkcyjny
Autor: Official USS Theodore Roosevelt (CVN 71) Page
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie funkcjonujemy w czasach, kiedy pragniemy, żeby wykonywana przez nas praca okazywała się być jak najbardziej efektywna, ale też wiemy, że aby tak było, powinna być ona wykonywana we właściwym do tego celu miejscu.

Fundusze unijne na uruchomienie firmy

dotacje unijne na badania
Autor: NASA's James Webb Space Telescope
Źródło: http://www.flickr.com
Fundusze unijne dają mnóstwo możliwości uzyskania dopłaty na otwarcie swej firmy.


Jeżeli masz pomysł na firmę, warto postarać się o unijne środki, które pomogą Ci zacząć.

Elementarne zagadnienia z zakresu prawa pracy winien poznać nie tylko każdy robotnik, ale także każdy uczeń

biuro rachunkowe
Autor: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzi czas na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie bywają zmuszeni poznać elementarne wiadomości z zakresu prawa pracy. Oczywiście nie bywa to żadnym obowiązkiem, ale warto znać swoje prawa, zwłaszcza wtedy, gdy obejmujemy stanowisko u prywaciarza. W dzisiejszych czasach menedżerowie często naciągają przepisy, a wynikiem takiego postępowania jest np. wydłużenie czasu pracy.

Zarządzanie kapitałem ludzkim powinno okazać się rozsądnie wprowadzane

oprogramowanie
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie programy mogą nam pomóc w prowadzeniu przedsiębiorstwa?
Zjawia się coraz więcej programów komputerowych, które powinny nam umożliwić odpowiednie zarządzanie firmą.