User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

apartament

Polacy kochają morze. Bałtyk kusi piaszczystymi plażami oraz pyszną rybką prosto z kutra - jeśli szukamy idealnego noclegu, to Hotel Gwiazda Morza we Władysławowie spełni nadzieje

muzeum
Autor: Zaha Hadaid
Źródło: Mario Botta
Wszyscy kochamy polskie wybrzeże. Nawet jeśli czasami nie sprzyja aura, ma ono swój czar i z tej przyczyny przerasta często życzenie wyprawy do tropikalnego domu wczasowego.


Jeżeli ciekawi nas Hotel Gwiazda Morza Władysławowo zaprasza do siebie.

Wybierasz się nad ridzime morze? Wypróbuj Kąty Rybackie

Downhill, sporty rowerowe
Autor: Kamil Kasperowicz
Źródło: Kamil Kasperowicz
Mimo tego, że obecnie mamy właściwie nieograniczone alternatywy urlopowe, wciąż sporo rodzin wybiera się każdego roku nad rodzime morze. Nic w tym dziwnego. Mamy wiele cudownych miejscowości turystycznych, które każdego roku przyciągają swoimi atrakcjami tysiące podróżnych. Jeżeli wybierasz się na wakacje z dziećmi, dobrą opcją będą Kąty Rybackie.

Szukasz hotelu na urlop? Zorientuj się, w jaki sposób wybrać obiekt hotelowy w Szklarskiej Porębie

hotel
Autor: Ewan Munro
Źródło: http://www.flickr.com
Wczasy to niezrównanie miły czas w ciągu roku. Bawimy się, odprężamy, spędzamy chwile z rodziną, bowiem normalnie w tygodniu pracy przeważnie tylko zjemy wspólnie kolację, pogadamy i od razu idziemy do łóżka, ponieważ padamy z nóg. Z tego powodu, gdy zbliża się urlop, chcielibyśmy, by był on udany. Zastanawiamy się, gdzie wyjechać oraz jaki hotel wybrać, by wszystkim się podobało. Znakomitym kierunkiem na wyjazd jest Szklarska. Hotel w tej miejscowości bardzo łatwo wyszukać, ponieważ jest lubiana przez turystów oraz baza turystyczna jest tutaj rozbudowana.

Intrygujące propozycje noclegowe w Pieninach

bieszczady
Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Pieniny na pewno są doskonałym miejscem dla miłośników gór. Mają faktycznie wiele do zaoferowania, gdyż jest to rejon z zamożną fauną i florą, jaki zachwyca ładnymi górzystymi krajobrazami a także rozległymi jeziorami. Znajduje się tam sporo intrygujących szlaków turystycznych, zarówno tych prostszych dla amatorów, jak również trudniejszych perfekcyjnych dla zatwardziałych pasjonatów gór.

Lokalizacje, gdzie naprawdę dobrze jest się zakwaterować w momencie wycieczki

apartamenty
Autor: Manav Sharma
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno każdy lubi podróże. Jeżeli tylko mamy trochę wolnego czasu, niejednokrotnie wybieramy się właśnie na wyjazd. Nawet osoby, które nie mają zbyt sporo pieniędzy, mogą niedrogo zwiedzać. Wyjazd niekoniecznie oznacza od razu drogie wojaże do innych państw. Niestety niewiele osób zdaje sobie w ogóle sprawę z faktu, jak piękna jest nasza Polska. Wybranie się na Mazury lub w Góry Stołowe może okazać się naprawdę świetną wyprawą. Żeby móc podróżować niedrogim kosztem, można na długo przed wyjazdem rozpocząć szukanie niedrogiego noclegu.