User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kraj

Zupełnie niedawno w naszym kraju pojawił się nowy problem.Brak pracowników

instytucja
Autor: foam
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś menadżerowie , posiadacze firm tych niewielkich i tych dużych borykają się z niewystarczającą liczbą pracowników. Niestety niż demograficzny i wyjazd naszych rodaków do krajów zachodnich zrobiły swoje .


Zdarza się, że na odnalezienie pracownika tracimy tygodnie a nawet miesiące.

Jakiego rodzaju dane znajdziemy w rankingach szybkich pożyczek?

materiały biurowe
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami bywają w życiu takie momenty, kiedy nagle potrzebujemy stosunkowo niewielkiej sumy pieniędzy. Jeżeli ponadto nie znamy nikogo, kto zdołałby nam ją pożyczyć, jednym z rozwiązań mogłaby być dla nas popularna ostatnio "chwilówka".

Kursy typu: Kadry oraz Płace - a więc, szkolenia dla każdej osoby spośród naszych osób na obszarze Warszawy

stres
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
Kursiki typu kadry i płace bywają na konkretny chwilkę niewiarygodnie popularne. Kursy te mają parę poziomów - istnieje możliwość także otrzymać certyfikaty. Do czego jednak jest taki kursik nam potrzebny? W jaki sposób wygląda jego przebieg? To wszystko oraz jeszcze więcej dowiedz się, odczytując nasz felieton!


Każdy spośród nas powinien podnosić własne kwalifikacje - nie istotne, czy jest się osobą dorosłą albo dzieckiem.

Kto nam dopomoże ulokować nasze pieniądze?

faktur
Autor: André Hofmeister
Źródło: http://www.flickr.com
Mass media donoszą, że w ostatnim czasie nasze przychody ulegają wzrostom. Jeśli nie posiadamy dzieci albo w celu ich utrzymania na wyższym szczeblu wyemigrowaliśmy zarobkowo, do któregoś państwa za naszą zachodnią granicą, jest niezwykle prawdopodobne, że oszczędziliśmy jakąś sumę, którą obecnie chcielibyśmy w jakimś miejscu zainwestować.


Bardzo wielokrotnie jest tak, iż nie znamy się na mechanizmach zarządzających światem znaczniejszych finansów.

Ukraina to na pewno piękne państwo!

Ukraina - pałac
Autor: Pavlo Boyko
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę wszystkie państwa na Ziemi mają turystom sporo do pokazania. Zatem nie ma sensu nawet marzyć o tym by ujrzeć wszelkie atrakcyjne miejsca. Szczególnie, że piękno to niejako pojęcie abstrakcyjne, bardzo subiektywne. Są ludzie, którym podoba się chociażby Prypeć, czyli ukraińskie miasto, które zapewne każdy kojarzy, bo po wybuchu elektrowni w Czarnobylu zostało w zupełności wyludnione. Właśnie - skoro jesteśmy już przy temacie naszego sąsiada - może fajnie byłoby pojechać właśnie na Ukrainę?

Gdzie w górach warto zaplanować nasz odpoczynek?

obrazek - wakacje
Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com
Nieustanny bieg w naszej karierze zawodowej może bez wątpienia powodować gigantyczne zmęczenie naszych organizmów. Z uwagi na taki stan rzeczy rzeczą niezbędną wydaje się być dobry wypoczynek, dzięki któremu odświeżymy utracone siły. Powinno się tymczasem uświadomić sobie, że pomimo posiadania niebywale rozległej oferty ewentualnych urlopowych miejsc, mamy znaczące problemy z wybraniem tego w najwyższym stopniu właściwego dla nas.