User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kraj

Ukraina to na pewno piękne państwo!

Ukraina - pałac
Autor: Pavlo Boyko
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę wszystkie kraje na globie mają podróżnym wiele do zaoferowania. Zatem nie ma większego sensu nawet snuć marzeń o tym by poznać wszelkie ładne miejsca. Zwłaszcza, że piękno to niejako pojęcie abstrakcyjne, mocno subiektywne. Są tacy ludzie, którym podoba się choćby Prypeć, a więc ukraińskie miasto, które zapewne każdy kojarzy, ponieważ po wybuchu w Czarnobylu zostało najzupełniej wyludnione. A właśnie - skoro jesteśmy już w temacie naszego wschodniego sąsiada - a może warto byłoby przejechać się właśnie na Ukrainę?

Gdzie w górach warto zaplanować nasz odpoczynek?

obrazek - wakacje
Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com
Nieprzerwany bieg w naszej karierze zawodowej może z pewnością wywoływać znaczne zmęczenie naszych organizmów. Z uwagi na taki stan spraw rzeczą niezbędną wydaje się być dobry wypoczynek, dzięki któremu odświeżymy utracone siły. Powinno się jednak uświadomić sobie, że pomimo posiadania niezmiernie rozległej oferty ewentualnych urlopowych miejsc, mamy pokaźne trudności z wybraniem tego w największym stopniu właściwego dla nas.