User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

online

W najbliższym czasie sporą część polskiego społeczeństwa czeka oddanie PIT-u - nikt tego nie kocha, ale wszyscy muszą zrobić

portal podatnika
Autor: Jardenberg
Źródło: https://www.flickr.com
Większość dorosłych rozliczała już kiedyś PIT. Choćby jeden raz. Wielu obywateli pamięta jeszcze okres PRL-u, gdy byli zmuszeni całość skrupulatnie liczyć przy pomocy kalkulatora, a później tracić czas w niekończących się kolejkach, aby oddać PIT w Skarbówce.

Gdzie najkorzystniej wymieniać pieniądze

kursy walut kantor Wrocław
Autor: swimboy1
Zbliża się czas wakacyjny, czyli czas, kiedy zazwyczaj planujemy wyjazdy zagraniczne. Każdy, kto wybiera podróż do innego kraju, musi posiadać pieniądze kraju, do którego się wybiera. Choć płatność kartą jest możliwa w każdym państwie, to nie w każdym przypadku jest to korzystne. Banki za płatności za granicą naliczają sobie dodatkowe opłaty i obliczają kursy pieniędzy według własnych wytycznych. Podróżni często zastanawiają się, w jakim miejscu najkorzystniej wymienić obcą walutę.

Pit 37 to męka dla wielu rodaków – jak prosto i bez problemu się z niego rozliczyć?

Lekarz
Autor: RubyGoes
Źródło: http://www.flickr.com
Prawda jest, że dzięki szerokiemu dostępowi do internetu możemy pozwolić sobie dzisiaj na dużo więcej. Jedną z możliwości jaką nam on oferuje jest udostępnianie usług na znacznie większą skalę niż kiedyś, a także spore ułatwianie nam życia, dzięki sposobności realizowania rozmaitych operacji właśnie online. Dotyczy to w szczególności tych działań, które normalnie wymagałyby od nas przeznaczenia większej ilości czasu i zaangażowania. Za przykład mogą służyć urzędnicze sprawy, takie jak między innymi składanie zeznań podatkowych. Obecnie możliwe jest nie tylko rozliczenie pit 37 online, ale również wielu innych dokumentów, w tym i tych firmowych - http://pitonline.pl/rozlicz-pit-online/.

Rozliczanie się online z Urzędem Skarbowym - komplet użytecznych porad

Obowiązek podatkowy
Źródło: pixabay.com
Ogółem w życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że musi zmierzyć się z dorosłością. A nie jest to banalna kwestia. Wiele aspektów jest w stanie człowieka zdusić. I tak dla sporej grupy ludzi rozliczenie się ze Skarbówką przyprawia o ból głowy, a tak naprawdę nie jest to wcale aż tak skomplikowana kwestia. Jeżeli dostaniemy od swych pracodawców niezbędne dokumenty będziemy musieli zacząć uzupełniać swoje zeznanie podatkowe.

W jaki sposób rozliczyć pit 11? Co okazuje się być w tym bardzo pomocne? O jakich rzeczach koniecznie pamiętać?

Agent
Autor: Andres Rodriguez
Źródło: http://www.flickr.com
Pit 11 jest informacją o zarobkach i wszystkich zaliczkach na podatek dochodowy, musi być ona wystawiona przez płatnika i dostarczona podatnikom, jak również urzędowi skarbowemu odpowiedniemu dla takich podatników w terminie końca lutego kolejnego roku podatkowego.


Firmy zatrudniające ludzi, które są odpowiedzialne za pit za 2016 muszą korzystać z formularza pit 11 w wersji o numerze 23, jaki wystawia się w stosunku do przychodów oraz dochodów uzyskanych od dnia 1 stycznia 2016.

Dobry wariant na doroczne roliczenie się z fiskusem

oceny
Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Każdego roku w okolicach Sylwestra w Twym otoczeniu wyłania się nowy wątek dialogów. Tyczy się on obowiązkowej dla pełnoletnich ludzi czynności skarbowej, czyli dzielenia się z naszymi urzędnikami wiedzą na temat zdobytych przez nas dochodów.

Sieciowe rozliczanie pit za okres 2016 / 2017

stanowiska
Autor: Ghelamco Poland
Źródło: Ghelamco Poland
Z każdym rokiem w okresie rozliczeniowym kolejki pod Urzędami ciągle się przedłużają. Nie musi tak jednak być.


Współcześnie dostępnych jest dużo możliwości, które bardzo ułatwiają wypełnienie pitu oraz wysłanie skończonego dokumentu do Skarbówki.

Beproblemowe rozliczenie pitów online

Dobre inwestycje
Źródło: niespodzianka.pl
Współczesne programy posiadają klarowną i czytelną instrukcję obsługi, jasny interfejs i wiele ułatwień, które sprawiają, że rozliczenie PITu przez internet jest faktycznie proste.


Aplikacje są tak zbudowane, że płacący podatek nie musi się martwić jak rozliczyć pit przez internet.

Jak najlepiej i najszybciej wypełnić PIT? Jakiego typu są na to najlepsze sposoby? O czym pamiętać?

sprężarka
Autor: Laineema
Źródło: http://www.flickr.com
rozliczanie PIT-u to obowiązek, jaki odnosi się do większości z nas. Niby jest to łatwe, przynajmniej tak mówi wiele osób, a jednak stale nastręcza kłopotów.

Wiesz jak szybko oraz łatwo rozliczyć się z fiskusem, żeby mieć ten przymus szybko załatwiony?

wizerunek
Autor: mosaic36
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś posiadamy do dyspozycji Sieć, który pomoże nam wręcz w tak niemiłej czynności jak rozliczenie się z fiskusem. Własne babcie mogły kiedyś wyłącznie śnić o tego typu sposobnościach, które posiadamy dziś my.