User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

online

W najbliższym czasie sporą część polskiego społeczeństwa czeka oddanie PIT-u - nikt tego nie kocha, ale wszyscy muszą zrobić

portal podatnika
Autor: Jardenberg
Źródło: https://www.flickr.com
Większość Polaków wypełniała już kiedyś sprawozdanie podatkowe. Choćby raz w życiu. Wielu obywateli pamięta jeszcze lata PRL-u, kiedy byli zmuszeni wszystko ostrożnie liczyć przy pomocy kalkulatora, a następnie tracić czas w niekończących się kolejkach, żeby oddać dokument w Skarbówce.

Gdzie najkorzystniej wymieniać pieniądze

kursy walut kantor Wrocław
Autor: swimboy1
Zbliża się okres wakacyjny, czyli czas, w którym zazwyczaj planujemy wyjazdy zagraniczne. Każdy, kto decyduje się na wyjazd, musi kupić pieniądze kraju, do którego się wybiera. Pomimo że płatność kartą jest dopuszczana w każdym kraju, to nie w każdym przypadku jest to korzystne. Banki za korzystanie z karty za granicą naliczają dodatkowe prowizje i przeliczają kursy pieniędzy według własnych wytycznych. Podróżni często nie wiedzą, w którym miejscu najkorzystniej można kupić zagraniczną walutę.

Pit 37 to męka dla wielu rodaków – jak prosto i bez problemu się z niego rozliczyć?

Lekarz
Autor: RubyGoes
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma wątpliwości, że dzięki rozległemu dostępowi do internetu możemy pozwolić sobie dziś na dużo więcej. Jedną z możliwości jaką się nam oferuje jest udostępnianie usług na znacznie większą skalę niż wcześniej, jak również zdecydowanie ułatwianie nam życia, dzięki możliwości realizowania najróżniejszych operacji właśnie online. Dotyczy to zwłaszcza tych działań, które normalnie wymagałyby od nas poświęcenia większej ilości czasu i zaangażowania. Za przykład mogą służyć urzędnicze sprawy, takie jak między innymi składanie zeznań podatkowych. Dzisiaj możliwe jest nie tylko rozliczenie pit 37 online, ale również wielu innych deklaracji, w tym i tych firmowych - http://www.pitonline.pl/rozlicz-pit-online/.

Rozliczanie się online z Urzędem Skarbowym - komplet użytecznych porad

Obowiązek podatkowy
Źródło: pixabay.com
Ogólnie w życiu każdego człowieka nadchodzi taki moment, że musi stanąć oko w oko z dorosłością. A nie jest to łatwa kwestia. Mnóstwo aspektów może człowieka przytłoczyć. I tak dla mnóstwa osób rozliczenie się ze Skarbówką prowadzi do bólu głowy, a tymczasem nie jest to wcale aż tak problematyczna kwestia. Kiedy dostaniemy od swoich pracodawców niezbędne dokumenty będziemy musieli zacząć uzupełniać swoje zeznanie podatkowe.

W jaki sposób rozliczyć pit 11? Co okazuje się być w tym bardzo pomocne? O jakich rzeczach koniecznie pamiętać?

Agent
Autor: Andres Rodriguez
Źródło: http://www.flickr.com
Pit 11 jest informacją o zarobkach i wszystkich zaliczkach na podatek dochodowy, musi być ona wystawiona przez płatnika i dostarczona podatnikom, jak również urzędowi skarbowemu odpowiedniemu dla takich podatników w terminie końca lutego kolejnego roku podatkowego.


Firmy zatrudniające ludzi, które są odpowiedzialne za pit za 2016 muszą korzystać z formularza pit 11 w wersji o numerze 23, jaki wystawia się w stosunku do przychodów oraz dochodów uzyskanych od dnia 1 stycznia 2016.

Dobry wariant na doroczne roliczenie się z fiskusem

oceny
Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelakiego roku w miejscach Sylwestra w Twoim otoczeniu wyłania się powracający temat rozmów. Dotyczy on obowiązkowej dla dorosłych osób czynności podatkowej, zatem dzielenia się z naszymi urzędniczkami informacją odnośnie osiągniętych przez nas przychodów.

Sieciowe rozliczanie pit za okres 2016 / 2017

stanowiska
Autor: Ghelamco Poland
Źródło: Ghelamco Poland
Z każdym rokiem w okresie rozliczeniowym kolejki pod Urzędami ciągle się przedłużają. Nie musi tak jednak być.


Współcześnie dostępnych jest dużo możliwości, które bardzo ułatwiają wypełnienie pitu oraz wysłanie skończonego dokumentu do Skarbówki.

Beproblemowe rozliczenie pitów online

Dobre inwestycje
Źródło: niespodzianka.pl
Współczesne programy mają klarowną i zrozumiałą instrukcję obsługi, jasny interfejs i wiele ułatwień, jakie sprawiają, że rozliczenie PITu przez internet jest rzeczywiście łatwe.


Oprogramowania są tak sporządzone, że podatnik nie musi zastanawiać się jak rozliczyć pit przez internet.

Jak najlepiej i najszybciej wypełnić PIT? Jakiego typu są na to najlepsze sposoby? O czym pamiętać?

sprężarka
Autor: Laineema
Źródło: http://www.flickr.com
rozliczanie PIT-u to obowiązek, jaki odnosi się do większości z nas. Niby jest to łatwe, przynajmniej tak mówi wiele osób, a jednak stale nastręcza kłopotów.

Wiesz jak szybko oraz łatwo rozliczyć się z fiskusem, żeby mieć ten przymus szybko załatwiony?

wizerunek
Autor: mosaic36
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj posiadamy do dyspozycji Internet, który pomoże nam nawet w tak niemiłej czynności jak policzenie się z fiskusem. Nasze babcie mogłyby kiedyś tylko śnić o takich możliwościach, jakie mamy dziś my.