User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

termin

Od wielu lat praca w Szczecinie cieszy się zaakceptowaniem niezmiernie wielu ludzi

firma
Autor: Asamblea Nacional del Ecuador
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie chyba ciężko sobie wyimaginować stereotypowe funkcjonowanie każdego dnia bez posiadania stałego środka zarobkowego, jaki zezwoli nam na utrzymanie nas oraz całej naszej rodziny. Praca jest bowiem opodal właśnie nadmienionej rodziny jedną z najważniejszych rzeczy, które powinien mieć każdy człowiek.

Wkraczanie w dorosłość. Czy wiesz, kiedy następuje ta chwila? Czy jesteś na niego przygotowany?

kalkulator i gotówka
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Jak trudne jest wejście w dorosłość wie wielu z nas. Musimy przekroczyć pewną granicę, oddzielić przeszłość, to do czego jesteśmy przyzwyczajeni od przyszłości, czego nie ma opcji, byśmy byli pewni, czegoś z czym możemy nie poradzić sobie. To stresujące i często odsuwane na dalszy plan, jakby po prostu mogło zaczekać. To oczywiście nic dziwnego, ale też raczej nic dobrego – to, że odsuwamy coś w czasie nie znaczy, że nie trzeba będzie się z tym później zmierzyć. Tak właśnie jest z wejściem w wiek dorosły. Co prawda, trudno powiedzieć, co to za wiek, ale wyczuwamy intuicyjnie, że nadszedł właśnie ten czas.

Darowizna wozu

internecie
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
Darowizna auta jest to przeniesienie własności auta – pociąga to za sobą określone obowiązki formalne.


W stosunkach rodzinnych przeniesienie własności to najbardziej popularna forma darowizny z uwagi na następstwa podatkowe.

Dobór właściwego typu zewnętrznego finansowania stanowi trudność dla wielu firm. Tyczy się to zarówno dużych firm o ugruntowanej pozycji ale także małych firm.

akt - firma
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór właściwego typu zewnętrznego finansowania stanowi trudność dla wielu firm. Dotyczy to zarówno dużych przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji jak i firm, które dopiero zaczynają swoją działalność. W kontekście startupów droga do uzyskania dofinansowania jest jeszcze bardziej skomplikowana, chociażby ze względu na niską zdolność kredytową bądź brak historii kredytowej.

Teraźniejszy rok w połowie mamy już za sobą. Jeszcze kolejne pól roku i będziemy wchodzić w kolejny. Mowa tutaj nie tylko o następnym roku życia, ale też kolejnym roku podatkowym

kosmetyki
Autor: Moto "Club4AG" Miwa
Źródło: http://www.flickr.com
Nadejście kolejnego roku to nie tylko szalona zabawa do samego rana, lecz później również powstanie nowych obowiązków.

Czy już wyszukaliśmy program na PIT-y 2017?

pieniądze - widok
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Na początku każdego roku kalendarzowego, potrzebne będzie przedłożenie dokumentów z zarobków za miniony rok. Należy zaznaczyć jak to robić oraz do jakiego dnia posiadamy termin, tak byśmy nie musieli przedkładać korekty, ani płacić najmniejszych kar.


Do końca kwietnia powinno się złożyć rozliczenie PIT 37