User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

termin

Od wielu lat praca w Szczecinie cieszy się zaakceptowaniem niezmiernie wielu ludzi

firma
Autor: Asamblea Nacional del Ecuador
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie chyba trudno sobie wyimaginować normalne działanie każdego dnia bez posiadania stałego środka zarobkowego, jaki pozwoli nam na wyżywienie nas oraz całej naszej rodziny. Profesja jest bowiem obok właśnie wspomnianej familii jedną z najważniejszych rzeczy, które winien mieć każdy człowiek.

Wkraczanie w dorosłość. Czy wiesz, kiedy następuje ta chwila? Czy jesteś na niego przygotowany?

kalkulator i gotówka
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas wie, jak trudno jest rozpocząć niezależne życie. Musimy przekroczyć pewną granicę, oddzielić przeszłość, to do czego jesteśmy przyzwyczajeni od tego, co nas czeka, czego nie możemy być pewni, czegoś z czym możemy nie poradzić sobie. To stresujące i często odkładane na dalszy plan, jakby po prostu mogło poczekać. To oczywiście nic dziwnego, ale też raczej nic dobrego – to, że odsuwamy coś w czasie nie znaczy, że nie trzeba będzie się z tym później zmierzyć. Tak właśnie jest z wejściem w wiek dorosły. Co prawda, ciężko określić, co to za wiek, ale wyczuwamy intuicyjnie, że właśnie nadszedł ten okres.

Darowizna wozu

internecie
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
Darowizna auta jest to przeniesienie własności auta – pociąga to za sobą określone obowiązki formalne.


W stosunkach rodzinnych przeniesienie własności to najbardziej popularna forma darowizny z uwagi na następstwa podatkowe.

Dobór właściwego typu zewnętrznego finansowania stanowi trudność dla wielu firm. Tyczy się to zarówno dużych firm o ugruntowanej pozycji ale także małych firm.

akt - firma
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór dobrego rodzaju zewnętrznego finansowania stanowi problem dla wielu firm. Dotyczy to zarówno dużych przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji ale także firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. W przypadku startupów droga do zdobycia dofinansowania jest jeszcze dłuższa, chociażby ze względu na słabą zdolność kredytową bądź brak historii kredytowej.

Teraźniejszy rok w połowie mamy już za sobą. Jeszcze kolejne pól roku i będziemy wchodzić w kolejny. Mowa tutaj nie tylko o następnym roku życia, ale też kolejnym roku podatkowym

kosmetyki
Autor: Moto "Club4AG" Miwa
Źródło: http://www.flickr.com
Nadejście kolejnego roku to nie tylko szalona zabawa do samego rana, lecz później również powstanie nowych obowiązków.

Czy już wyszukaliśmy program na PIT-y 2017?

pieniądze - widok
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Na początku każdego roku kalendarzowego, potrzebne będzie przedłożenie dokumentów z zarobków za miniony rok. Należy zaznaczyć jak to robić oraz do jakiego dnia posiadamy termin, tak byśmy nie musieli przedkładać korekty, ani płacić najmniejszych kar.


Do końca kwietnia powinno się złożyć rozliczenie PIT 37