User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

prawa

Jak reklamować swoją firmę w Internecie?

waluta bilon
Autor: OC Always
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy od długiego czasu, iż promocja jest dźwignią handlu. Z dowolnej strony napastują nas wszechobecne promocje. W tv zwięzłe filmiki, w prasie wszelakie graficzne propozycje a na uliczkach przykładowo ulotki.

Co można zrobić, kiedy faktury giną i nie jesteśmy w stanie nad tym zapanować? Jakimi działaniami można zastąpić rozliczanie tradycyjne?

elektroniczna kancelaria
Niezapłacone faktury zdarzają się w każdej firmie. Dosyć często jednak nie jest to jakaś zła wola, a niezbyt dobra organizacja. Faktury przetrzymuje się na biurkach przez danych pracowników, natomiast dział księgowości nie ma do nich wglądu.

W najbliższym czasie sporą część polskiego społeczeństwa czeka oddanie PIT-u - nikt tego nie kocha, ale wszyscy muszą zrobić

portal podatnika
Autor: Jardenberg
Źródło: https://www.flickr.com
Większość dorosłych rozliczała już kiedyś PIT. Choćby jeden raz. Wielu obywateli pamięta jeszcze okres PRL-u, gdy byli zmuszeni całość skrupulatnie liczyć przy pomocy kalkulatora, a później tracić czas w niekończących się kolejkach, aby oddać PIT w Skarbówce.

Jeżeli planujesz kupić nowy pojazd obligatoryjnie przeczytaj poniższy tekst.

leasing
Źródło: www.wagi-elektroniczne.pl
Każdy marzy o posiadaniu dobrego auta. Sprawdzony pojazd jest szczególnie ważny dla właścicieli firm, którzy prowadzą własny biznes. Są rozmaite formy zakupu samochodu, my pokazujemy jedną z nich.


Leasing - co to takiego?


Leasing to rodzaj dzierżawy. Co to znaczy? Jeżeli decydujemy się na leasing samochód na który się zdecydujemy nie staje się naszą własnością.

Kwestie urlopowe dla rodziców znacznie się poszerzyły w ciągu ostatnich lat

drukowanie książek
Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
Kilka lat temu czas narodzenia dziecka powodował o wiele większy niż powinien stres dla obojga rodziców. Powód – stres związany z zachowaniem zawodu.


W dzisiejszych czasach sytuacja prezentuje się inaczej.

W jakich okolicznościach zawierana jest umowa faktoringu oraz komu mogłaby ona pomóc?

psycholog
Źródło: flickr.com
Utrzymanie tak zwanej płynności finansowej to sprawa kluczowa dla wszystkich między innymi przedsiębiorców. W niektórych przypadkach nie zapłacenie w odpowiednim czasie pewnej opiewającej na znaczną sumę faktury mogłoby prowadzić nawet do bankructwa oraz likwidacji spółki.

Kto powinien złożyć formularz PIT-28 i jak prędko go wypełnić?

billboard reklamowy
Autor: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych dniach wszystkie sprawy skarbowe mamy niezwykle łatwiejsze. Nasze mamy mogły tylko śnić o prędkim uzupełnianiu PIT-ów oraz wysyłaniu ich bez wychodzenia z domu.

Podatki jako nieodłączna cząstka naszego życia

podatki olsztyn
Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Podatki od lat stały się nieodłączną cząstką naszego życia. Podatki tyczą się każdego, niezależnie od statusu społecznego.


Podatki Olsztyn, Poznań, bądź Warszawa wiążą każdego bez względu na to, czy posiada umowę o pracę, bądź umowę zlecenie.