User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

prawa

Jak reklamować swoją firmę w Internecie?

waluta bilon
Autor: OC Always
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy od długiego czasu, iż promocja jest dźwignią handlu. Z dowolnej strony napastują nas wszechobecne promocje. W tv zwięzłe filmiki, w prasie wszelakie graficzne propozycje a na uliczkach przykładowo ulotki.

Co można zrobić, kiedy faktury giną i nie jesteśmy w stanie nad tym zapanować? Jakimi działaniami można zastąpić rozliczanie tradycyjne?

elektroniczna kancelaria
Niezapłacone faktury zdarzają się w każdej firmie. Dosyć często jednak nie jest to jakaś zła wola, a niezbyt dobra organizacja. Faktury przetrzymuje się na biurkach przez danych pracowników, natomiast dział księgowości nie ma do nich wglądu.

W najbliższym czasie sporą część polskiego społeczeństwa czeka oddanie PIT-u - nikt tego nie kocha, ale wszyscy muszą zrobić

portal podatnika
Autor: Jardenberg
Źródło: https://www.flickr.com
Większość dorosłych rozliczała już kiedyś PIT. Choćby jeden raz. Wielu obywateli pamięta jeszcze okres PRL-u, gdy byli zmuszeni całość skrupulatnie liczyć przy pomocy kalkulatora, a później tracić czas w niekończących się kolejkach, aby oddać PIT w Skarbówce.

Jeżeli planujesz kupić nowy pojazd obligatoryjnie przeczytaj poniższy tekst.

leasing
Źródło: www.wagi-elektroniczne.pl
Każdy marzy o posiadaniu dobrego auta. Sprawdzony pojazd jest szczególnie ważny dla właścicieli firm, którzy prowadzą własny biznes. Są rozmaite formy zakupu auta, my pokazujemy jedną z nich.


Leasing - co to takiego?


Leasing to rodzaj dzierżawy. Co to oznacza? Jeżeli decydujemy się na leasing pojazd który wybierzemy nie staje się naszą własnością.

Kwestie urlopowe dla rodziców znacznie się poszerzyły w ciągu ostatnich lat

drukowanie książek
Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
Kilka lat temu czas narodzenia dziecka powodował o wiele większy niż powinien stres dla obojga rodziców. Powód – stres związany z zachowaniem zawodu.


W dzisiejszych czasach sytuacja prezentuje się inaczej.

W jakich okolicznościach zawierana jest umowa faktoringu oraz komu mogłaby ona pomóc?

psycholog
Źródło: flickr.com
Utrzymanie tak zwanej płynności finansowej to sprawa kluczowa dla wszystkich między innymi przedsiębiorców. W niektórych przypadkach nie zapłacenie w odpowiednim czasie pewnej opiewającej na znaczną sumę faktury mogłoby prowadzić nawet do bankructwa oraz likwidacji spółki.

Kto powinien złożyć formularz PIT-28 i jak prędko go wypełnić?

billboard reklamowy
Autor: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych dniach wszystkie sprawy skarbowe mamy niezwykle łatwiejsze. Nasze mamy mogły tylko śnić o prędkim uzupełnianiu PIT-ów oraz wysyłaniu ich bez wychodzenia z domu.

Podatki jako nieodłączna cząstka naszego życia

podatki olsztyn
Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
płacenie podatków stało się nieodłączną cząstką naszego istnienia. Podatki tyczą się każdego, niezależnie od statusu społecznego.


Podatki Olsztyn, Poznań, bądź Warszawa wiążą każdego niezależnie od tego, czy posiada umowę o pracę, bądź umowę zlecenie.