Tag: projekt

projekt

Czy sponsorowanie progresu pracownika idzie w parze z jego zadowoleniem z pracy?
Pracownik zadowolony to pracobiorca dobrze wynagrodzony, ale czy to tylko jeden powód dowodzący o satysfakcji z pracy zarobkowej? Olbrzymia część pracowników coraz częściej zauważa, że możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w pracy jest nierozłączną składową zadowolenia z aktywności zawodowej.
Pracownicy pożądają podwyższania swoich kompetencji i poczucia, że robią w życiu coś mającego sens.
W obecnym świecie spotykamy się z coraz bardziej modnym trendem opłacania przez pracodawców szkoleń mających na celu podniesienie kompetencji i wiedzy pracobiorców.
Read more
Teraz trudno sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek, kto skończył akademię odpuścił sobie i powtarzał, że on już wszystko wie. Samokształcenie trwa całe życie i w niektórych profesjach (przykładowo wśród prawników) jest wymagane bardziej niż w innych.
Jeśli zatem jesteśmy właścicielem firmy, która prowadzi szkolenia i pochodzimy z Trójmiasta, to z pewnością są nam potrzebne miejsca, gdzie kursy mogłyby się odbywać.
Read more
Coraz większa ilość osób korzysta z oferty agencji interaktywnych, ażeby ulepszyć swoją pozycję w sieci. Wielu w ogóle decyduje się na tego typu usługi, by była możliwość zbudowania swojej marki w takim środowisku, a początkowo właściwie nie jest to łatwe. To z tego względu, że dużo firm już jest w sieci, a ponadto, odnalazły one swoją niszę, tak więc łatwiej im sprzedawać produkty oraz oferować usługi.
Read more