Tag: rozliczenia

rozliczenia

Rozliczanie się z pit-u za okres 2016/2017 przy użyciu nowoczesnych rozwiązań multimedialnych

Wraz z coraz bliższym momentem składania deklaracji podatkowych do skarbówek rośnie niepokój wśród dziesiątek tysięcy petentów. Z każdym rokiem pomimo dużej ilość czasu na wypełnienie rozliczenia końcowe kolejki przed okienkami zdają się cały czas przedłużać.


Wyjściem z sytuacji, które praktykuje coraz większa ilość nowocześnie działających petentów jest pit online.

Read more

Czy warto w dniu dzisiejszym korzystać z usług doradcy podatkowego?

Każdy z nas dobrze wie, że prowadzenie aktywności ekonomicznej w naszym kraju to obiektywnie karkołomne zadanie. O ile przeważnie znalezienie dobrego pomysłu na swoją firmę przychodzi nam bez trudności, to natomiast konieczność zmierzenia się z mnogimi zawiłościami prawnymi, które dotykają każdego przedsiębiorcę w szeregu przypadków nas przerasta. Każdy właściciel firmy jest bowiem zobowiązany rozliczać się z organami państwowymi, które niestety niejednokrotnie nie stoją po stronie obywatela.

Read more

Czy musimy przedkładać pit 36?

Jeśli chcemy się właściwie rozliczać z urzędem skarbowym, to powinniśmy posiadać gwarancję, że przedłożymy u niego właściwy pit. W zależności od własnego typu działalności, powinniśmy wypełniać różne pisma, zatem powinno się upewnić, co to powinno okazać się być

Read more