Tag: rozliczenia

rozliczenia

Rozliczanie się z pit-u za okres 2016/2017 przy użyciu nowoczesnych rozwiązań multimedialnych

Wraz z zbliżającym się czasem złożenia rozliczeń podatkowych do skarbówek rośnie niepokój wśród dziesiątek tysięcy petentów. Każdego roku pomimo dużej ilość czasu na wypełnienie rozliczenia końcowe kolejki przed okienkami zdają się ustawicznie przedłużać.


Wyjściem z sytuacji, które praktykuje coraz więcej postępowo żyjących petentów jest pit online.

Read more

Czy warto w dniu dzisiejszym korzystać z usług doradcy podatkowego?

Każdy z nas dobrze wie, że prowadzenie aktywności ekonomicznej w naszym kraju to obiektywnie karkołomne zadanie. O ile przeważnie znalezienie dobrego pomysłu na swoją firmę przychodzi nam bez trudności, to natomiast konieczność zmierzenia się z mnogimi zawiłościami prawnymi, które dotykają każdego przedsiębiorcę w szeregu przypadków nas przerasta. Każdy właściciel firmy jest bowiem zobowiązany rozliczać się z organami państwowymi, które niestety niejednokrotnie nie stoją po stronie obywatela.

Read more

Czy musimy przedkładać pit 36?

Jeśli chcemy się właściwie rozliczać z urzędem skarbowym, to powinniśmy posiadać gwarancję, że przedłożymy u niego właściwy pit. W zależności od własnego typu działalności, powinniśmy wypełniać różne pisma, zatem powinno się upewnić, co to powinno okazać się być

Read more