Tag: towar

towar

Oferta na billboardzie|Cechy całościowego billboardu

Na powodzenie każdego przedsięwzięcia, prócz rzetelnego realizowania założonego planu biznesowego, ogromny wpływ ma skutecznie przeprowadzona kampania reklamowa.


Nie od dzisiaj wiemy, że dobra promocja jest dźwignią handlu, a rozpoznawalność marki proponującej daną usługę lub asortyment artykułów jest równie istotna (a może nawet ważniejsza), jak przygotowana przez nią propozycja.

Read more

Skuteczny sposób na zachowanie płynności materialnej w firmie

Jeśli dowolna fabryka wystawia faktury, szczególnie te z przedłużonym okresem czasu zapłaty, to teoretycznie naraża się na stratę płynności materialnej. Na szczęście istnieje interesujące i, co jest najważniejsze, skuteczne rozwiązanie tego problemu.


Dla przykładu jeśli przekazujemy jakiejś osobie jakąkolwiek partię produktu, to nie w każdym wypadku możemy spodziewać się natychmiastowej zapłaty.

Read more

Reklamowanie na billboardzie

Reklama wielkowymiarowa w dzisiejszych czasach gra dużą rolę w budowaniu renomy. Promocja to nie tylko tv czy radio, to również seria materiałów reklamowych, takich jak ulotki, plakaty, banery, bądź spoty reklamowe, jakie służą do promocji produktów i usług.

Read more