Tag: zobowiązania

zobowiązania

Masz kłopoty ze spłatą kredytu? Poszukaj pomocy, nim zinteresują się tobą firmy windykacyjne

Dużo osób decyduje się zaciągnąć zobowiązania pieniężne, jak na przykład pożyczki lub krótkoterminowe chwilówki. Pomagają one dokonać mniejszych lub poważniejszych sprawunków albo realizować marzenia związane z urlopem. Należy wspomnieć, że każdą pożyczkę musi się starannie przemyśleć, by nie mieć najmniejszych kłopotów ze spłatą.

Read more

Darowizna wozu

Darowizna pojazdu jest to przeniesienie własności czterokołowca – pociąga to za sobą określone obowiązki podatkowe.


W stosunkach rodzinnych przeniesienie własności stanowi najbardziej popularną formę darowizny ze względu na następstwa podatkowe.

Read more

Kredyt scalający zapewnia mniejszą ratę

Polacy uwielbiają brać pożyczki. Niektórzy biorą pożyczki nie posiadając pewności co do ich zwrotu. Konsolidacja pożyczek stało się w ostatnim czasie niezwykle modne. Kredyt konsolidacyjny opiera się na zestawieniu przeróżnych pożyczek, które mamy, nawet, kiedy są one zaciągnięte w różnych jednostkach.

Read more

Skuteczny sposób na zachowanie płynności materialnej w firmie

Jeśli dowolna fabryka wystawia faktury, szczególnie te z przedłużonym okresem czasu zapłaty, to teoretycznie naraża się na stratę płynności materialnej. Na szczęście istnieje interesujące i, co jest najważniejsze, skuteczne rozwiązanie tego problemu.


Dla przykładu jeśli przekazujemy jakiejś osobie jakąkolwiek partię produktu, to nie w każdym wypadku możemy spodziewać się natychmiastowej zapłaty.

Read more