Tag: ZUS

ZUS

Czym trudni się biuro rachunkowe i w jaki sposób znaleźć kreatywną księgową?

Każdy biznesmen niezależnie od rozmiarów kierowanej działalności gospodarczej ma obowiązek w określonych okresach regulować się ze Skarbówką i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Nie każdy jednak ma umiejętność prowadzenia spraw rachunkowych oraz właściwego wypełniania trudnych formularzy. Duża część ludzi zdana jest na pomoc fachowców.

Read more

Bardzo ważne kwestie dla młodego biznesmena. Co trzeba wiedzieć na początku?

Kompletowanie zespołu do pracy najczęściej zajmuje kawałek czasu, zwłaszcza gdy dopiero startujemy ze swoją działalnością i stawiamy pierwsze kroki. Jeżeli wiele rzeczy umiemy wykonać sami, to świetnie, natomiast sprawy rachunkowe, za które odpowiadamy, najlepiej będzie powierzyć komuś doświadczonemu, z właściwym przygotowaniem, kompetencjami i zorientowanemu w świecie rachunkowości. Możemy dokonać wyboru spomiędzy 2 opcji – zewnętrznego biura księgowego, lub księgowej w firmie.

Read more

Załóż i rozkręć swój sklep internetowy

W epoce konsumpcjonizmu najbardziej intratnym pomysłem na firmę jest sklep. Ludzie kupowali, kupują jak też kupować będą, taka ich natura oraz takie potrzeby.


Jak by nie było bez jedzenia żyć nie można, środki czystości nie są bez dna, ubrania same się nie wypiorą, no i nie są wieczne, a prócz tego wypadałoby kiedy niekiedy zakupić sobie coś miłego, tak dla siebie.

Read more